Beymen'den Bodrum'a 4 yeni mağaza!

Beymen'den Bodrum'a 4 yeni mağaza!Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beymen, tatilcilerin gözdesi Bodrum'da 4 yeni mağaza açacak.


Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beymen, Bodrum mağazaları için düğmeye bastı. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Beymen Resort Yalıkavak Marina mağazasını yeni hizmete açan Beymen, 15 Haziran 2021 tarihinde Beymen Resort Mandarin Oriental, Balmain Yalıkavak Marina ve Valentino Yalıkavak Marina mağazalarını açacak.

Beymen

Konuyla ilgili açıklama yapan Beymen Grup Üst Yöneticisi (CEO) Elif Çapçı, şunları dile getirdi:

"Yaz aylarında lüksün merkezi olan Bodrum, salgının etkisi ve yeni normalde farklı çalışma modellerinin yaygınlaşmasıyla artık yaz-kış nüfusun yoğun olduğu bir lokasyon haline geldi. Haziran ayı boyunca Bodrum’da dört mağaza açılışımız olacak. Artık bir Bodrum klasiği haline gelen ve her yıl yazın gelişini müjdeleyen Beymen Resort Yalıkavak Marina, haziran ayı başında yeni sezona merhaba dedi. Cennet Koyu’nun büyüleyici atmosferinde, stil ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getiren Mandarin Oriental Bodrum bünyesindeki yeni Beymen Resort mağazamız 15 Haziran’da açılıyor. Beymen Resort Mandarin Oriental’de pek çok dünya markasının kadın ve erkek hazır giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve plaj koleksiyonlarını yanı sıra home koleksiyonlarımızı ve parfüm dünyasının niş markalarını Beymen dostlarıyla buluşturacağız.

15 Haziran’da aynı zamanda Yalıkavak Marina’nın en özel iki noktasında Balmain ve Valentino butiklerimiz moda severlere ilk kez kapılarını açacaklar. Her iki markanın da butiklerinde hem kadın hem de erkek hazır giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları yer alacak. Beymen olarak, lüks moda pazarındaki lider konumumuzu her geçen gün daha da ileriye taşıyarak, 'Koşulsuz Müşteri Mutluluğu' ilkemiz ile ayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz."

 

Beymen'in yeni mağazalarına YOO Mimarlık imzası!