Bitlis TOKİ Camii'ne taziye evi inşa edilecek!

Bitlis TOKİ Camii'ne taziye evi inşa edilecek! Bitlis TOKİ Camii'ne taziye evi inşa edilecek!

Necati Gürsoy, TOKİ tarafından 400 konutun bulunduğu bölgeye yapılan cami inşaatı projesinde bulunmayan taziye evi için TOKİ ve yüklenici firma yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrası TOKİ Camisi'ne taziye evi kazandıracaklarını söyledi.
Bitlis'in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy'un girişimleri sonucu  TOKİ  konutlarında yapımı devam eden cami içerisine taziye evi yapılacağı belirtildi. 

Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 400 konutun bulunduğu bölgeye yapılan cami inşaatı projesinde bulunmayan taziye evi için TOKİ ve yüklenici firma yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler sonrası TOKİ Camisi'ne taziye evi kazandıracaklarını söyledi. Necati Gürsoy, vatandaşların taleplerini dikkate alarak cami içerisine taziye evi yapılması için girişimde bulunduklarını ifade ederek, "Vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine TOKİ ve yüklenici firma yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde projede bulunmayan cami içerisine taziye evi yapma kararı aldık. Caminin faaliyete girmesiyle birlikte inşallah vatandaşlarımız taziye evinden de faydalanacaklardır" dedi. 


Adana İlk Haber