Bizimtepe Aydos'tan 20 yıl vade kampanyası!

Bizimtepe Aydos'tan 20 yıl vade kampanyası!Halk GYO ve Vakıf GYO’nun, "Mutluluk Evinizden Başlar..." sloganıyla işbirliği yaparak yola çıktıkları Bizimtepe Aydos konut projesinde 240 ay vade seçeneği başladı…


Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesi, 20 yıl vade ve düşük faizli kredi ödeme modeli ile “Ülkemizin kalkınması ve dinamizminin devamı, sektörün ekonomiye katma değer sağlaması ve ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla başlatılan Türkiye için Güçbirliği kampanyasına tam destek veriyor.


Ev satın almak isteyenlere ve gayrimenkul yatırımcılarına 240 ay için %0,79 faiz oranı seçeneği sunulmaya başlanan Bizimtepe Aydos’da, çeşitli alternatif ödeme modellerinin yanı sıra 60 ay 0 faiz ve 120 ay %0,45 faiz oranı ile de ev sahibi olunabiliyor.


Bizimtepe Aydos konut projesi, İstanbul’un en gözde bölgelerinden Sancaktepe’de yemyeşil Aydos Ormanı’nın kıyısında yükseliyor.


95 bin m2 alan üzerinde, 13’er katlı 17 bloktan ve toplam 1037 daireden oluşan ve 2+1, 3+1, 4+1 konut seçenekleri bulunan Bizimtepe Aydos projesi % 90 peyzaj alanına sahip. Projede; yetişkinler ve çocuklar için ayrı açık ve kapalı yüzme havuzları, bay / bayan hamam, sauna ile fitness, pilates salonları yer alıyor. Tenis kortu, basketbol, voleybol sahalarıyla bisiklet yolu, çim amfiler, çardaklar, süs havuzları ve hobi bahçelerine sahip Bizimtepe Aydos’ta, çocuklar için ise oyun  alanların yanı sıra anaokulu da bulunuyor. Sancaktepe’de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos, İstanbul Finans Merkezi’ne ve büyük ölçekli AVM’lere yakınlığı, ulaşım ağlarının merkezinde yer alması ile de dikkat çekiyor.

 

Proje ve Kampanya hakkında detaylı bilgi için: 444 777 4 numaralı telefonu arayabilir veya www.bizimtepeaydos.com.tr web sitesinde yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.


Web: www.bizimtepeaydos.com.trHaber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Halk GYO ve Vakıf GYO imzasıyla yükselen Bizimtepe Aydos'ta 240 ay (20 yıl) vade seçeneği başladı. 240 ay için yüzde 0,79 faiz oranı seçeneği sunulan Bizimtepe Aydos'da, çeşitli alternatif ödeme modellerinin yanı sıra 60 ay o faiz ve 120 ay yüzde 0,45 faiz oranı ile de ev sahibi olunabiliyor. Bizimtepe Aydos, Sancaktepe'de Aydos Ormanının kıyısında yükseliyor. 95 bin metrekare alan üzerinde, 13'er katlı 17 bloktan ve toplam 1037 daireden oluşan projenin yüzde 90 peyzaj alanına sahip. Donatılar arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, bay/bayan hamam, sauna yer alıyor. Yeni Şafak