Bodrum Gümüşlük Yalı Evler'inde 130 bin Euro'ya!

Bodrum Gümüşlük Yalı Evler'inde 130 bin Euro'ya!

Bodrum Gümüşlük'te inşa edilen Gümüşlük Yalı Evleri'nde fiyatlar 130 bin Euro'dan başlıyor...Borsa İnşaat tarafından Bodrum Gümüşlük'te inşa edilen Gümüşlük Yalı Evleri, 20 dönüm mandalina bahçesi içerisinde toplam 32 konuttan meydana geliyor.

Projede brüt alanı 120 metrekarelik 3+1 ve 110 metrekarelik 2+1 olmak üzere iki tip villa bulunuyor. Fiyatlar 130 bin Euro ile 220 bin Euro arasında değişiyor.

Yaşamın başladığı ve satışta 22 konutun kaldığı projede firma tarafından uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Siteden denize kadar olan bölüm sit alanı özelliğinde olduğundan bölgenin doğal yapısını koruyacağı öngörülüyor.

Her villa ortalama 500 metrekare müstakil mandalina bahçesi içinde yer alıyor. Evlerin dört tarafı sık mandalina ağaçlarıyla çevrelendiğinden özel avlular siteden kopuk bir yaşam alanı da sağlıyor. Fransız balkonlar sayesinde geniş manzara olanaklarına sahip olan villaların çatı terasları da deniz, mandalina bahçesi ve doğa manzarasına sahip.

Peyzajı tamamlanmış olan sitede yontma taş çiçekliklerle çevrili olan yürüyüş yolları eskitilmiş taşlarla döşenmiş durumda. Giriş ve çıkış kapıları otomatik olan sitede 24 saat güvenlik ekibi görev yapıyor.

Havuz ve özel otoparka sahip olan Gümüşlük Yalı Evleri, Gümüşlük koyuna 400 metre denize ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

www.gumuslukyalievleri.com
0 252 382 20 39

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com