Bodrum'da 325 bin Euro'ya villa!

Bodrum'da 325 bin Euro'ya villa! Bodrum'da 325 bin Euro'ya villa!

Firma: Excel Villa

Proje: Yasemin Villaları

Bodrum Torba'da hayata geçen Yasemin Villaları, Bodrum şehir merkezine 5 dakika mesafede yer alıyorBodrum’da imza attığı butik projelerle dikkat çeken Excel Villa,  Yasemin Villaları  ile Bodrum Torba’da yepyeni bir yaşam alanı yaratmaya hazırlanıyor. Bodrum Yarımadası’nın şehir merkezine en yakın koyu olan Torba’da inşa edilen Yasemin Villaları, Bodrum şehir merkezine 5, havaalanına 30 kilometre mesafede yer alırken, doğanın kucağında dört mevsim yaşama imkânı sunuyor.

Asırlık çam ve zeytin ağaçları arasında yer alan eşsiz deniz ve doğa manzaralı Yasemin Villaları, toplam 5 bin metrekarelik bir arsa üzerine inşa ediliyor. Tamamı tripleks ve 4+1 olarak tasarlanan villalar 215 metrekare olarak inşa ediliyor. Toplam 11 özel villadan oluşan Yasemin Villaları’nın satış fiyatı 325 bin Euro ile 395 bin Euro arasında değişiyor. Konfor ve huzurun ön planda tutulduğu projede her villanın özel yüzme havuzu, bahçesi ve otoparkı bulunuyor. Adını peyzajında kullanılan yasemin çiçeklerinden alan Yasemin

Villaları sadece 350 metrelik deniz mesafesi ile sakinlerine Bodrum’un keyfini doyasıya çıkarma imkânı sunuyor. İnşaatına mayıs ayında başlanan ve yüzde 50’si tamamlanan Yasemin Villaları’nın Aralık 2012’de de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.


Tel: 0 252 313 30 77 -  0 252 313 45 77 

www.excelvilla.com


Ceren YÖRÜK


projeye sor