Bosch APE 3.3 ile işlevsellik sunuyor!

Bosch APE 3.3 ile işlevsellik sunuyor! Bosch APE 3.3 ile işlevsellik sunuyor!

Bosch APE 3.3, daha kolay üçüncü taraf entegrasyonu, OSDP desteği ve artırılmış okuyucu kapasitesiyle yüksek güvenlik, maliyet verimliliği ve işlevsellik sunuyor.Küçük ve orta ölçekli tesislerin bina yöneticilerinin, yazılımlarını, daha fazla okuyucuyu son derece verimli, uyumlu bir erişim kontrol sistemine uydurmak amacıyla daha pahalı, daha karmaşık bir yazılımla yükseltmelerine artık gerek kalmadı.


Bosch Güvenlik Sistemleri’nin küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için kullanıma sunduğu Access Professional Edition (APE) 3.3 yazılımı, en fazla 512 okuyucu ve 64 kattan oluşan bir ağa imkan tanıyor. Böylece tek bir ağ tarafından desteklenebilen okuyucu sayısında önemli miktarda artış sağlıyor.


APE 3.3 Milestone XProtect VMS'ye kolayca entegre edilebiliyor. Güvenlik operatörleri, yalnızca Milestone yazılım arayüzünü kullanarak, video doğrulamanın yanı sıra Bosch giriş okuyucularını ve denetleyicileri yönetebiliyor. Bu sayede operatörler için fazladan eğitime, müşteriler içinse ek video kanallarına fazladan lisanslama ücreti ödemeye gerek kalmıyor.


Yazılım, üçüncü taraf işlevlerini entegre etmek için yazılım geliştirme kitini (SDK) kullanıyor. Gelişmiş SDK sayesinde, geliştiriciler kart sahibi bilgileri, kapı kontrolü, çalışan saat ve devam durumu izlemesiyle bordro sistemleri gibi üçüncü taraf işlevleri entegre edebiliyor. Kullanıcı verileri girildikten sonra, tüm sistemde entegre işlevlerde kullanılabiliyor ve APE 3.3 kullanıcı arayüzü aracılığıyla yönetilebiliyor.


Yeni APE 3.3 yazılımı, Windows 10'u da desteklerken, şifrelenmiş Open Supervised Device Protocol (OSDP) aracılığıyla gelişmiş güvenlik sunuyor. OSDP v2 desteği artık okuyucular ve denetleyiciler arasında gelişmiş, şifrelenmiş iletişime olanak tanıyor, böylece güvenlik yöneticileri APE 3.3'ü güvenli bir şekilde mevcut Bosch ve üçüncü taraf ekipmanlarına bağlayabiliyor. Çift yönlü iletişim, düzgün çalışmayı sağlamak için okuyucular ile denetleyicilerin izlenmesini sağlıyor, iletişim okuyucudan denetleyiciye ve yönetim yazılımına kadar tüm yol boyunca tamamen şifrelenmiş oluyor. Bu sayede daha yüksek ve sürekli bina güvenliği sağlanıyor.