Bosch Maxx for Kids Çamaşır Makinesi ile hassas ciltlere özel yıkama!

Bosch Maxx for Kids Çamaşır Makinesi ile hassas ciltlere özel yıkama!

Bosch Ev Aletleri’ nin yeni çamaşır makinesi WAK 24210TR Maxx for Kids, AllergyPlus&Baby programı ile bebeklerinki kadar hassas ciltleri koruyor; ailelere güvenle kullanabilecekleri çözümler sunuyor...


Bugüne ve yarına hayat veren teknolojileri ile doğal kaynakları koruyan ve sürdürülebilir bir yaşamı destekleyen Bosch Ev Aletleri’nin yeni çamaşır makinesi WAK24210TR Maxx for Kids, AllergyPlus&Baby programı ile bebeklerinki kadar hassas ciltleri koruyor; ailelere güvenle kullanabilecekleri çözümler sunuyor.


Bosch WAK24210TR Maxx for Kids A+++ enerji verimliliği sınıfı ve ActiveWater teknolojisi ile doğayı da koruyor.


Günümüzde alerjiler gittikçe yaygınlaşan sağlık sorunları arasında yer alıyor. “Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da koruyan ve iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, bu sorunu çözmek için AllergyPlus&Baby programını geliştirdi. Bosch’un yeni WAK24210TR Maxx for Kids Çamaşır Makinesi, AllergyPlus&Baby programı  sayesinde çamaşır yıkama ve kurutma tekniklerinin büyük etki ettiği alerjileri önlemeye yardımcı oluyor ve bebeklerinki kadar hassas ciltlere uygun yıkama sağlıyor.


 


AllergyPlus&Baby programı ile bebeğinizin hassas cildi için endişelenmeye son

Bosch Maxx for Kids çamaşır makinesinde bulunan AllergyPlus&Baby programı sayesinde alerjik etkiler yaratabilecek polen, hayvan tüyü, deterjan kalıntıları gibi etkenler azaltılıyor. Böylece Bosch, özellikle bebeklerinin hassas cildi için endişe duyan ebeveynlere gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri mükemmel hijyenik ve sağlıklı yıkama çözümleri sunuyor.

 

Hem farklı özellikte giysileri hem de doğayı korur

Bosch WAK24210TR Maxx for Kids Çamaşır Makinesi’ne ayrıca Kids Jeans, Kids Outdoor ve Kids Mixx gibi farklı özellikteki çocuk kıyafetlerini yıkamak için geliştirilmiş program seçenekleri bulunuyor. Özel yıkama programları ve opsiyonları ile bebeğinizin ve sizin giysilerinizi koruyan Bosch WAK24210TR Maxx for Kids, A+++ enerji verimliliği sınıfı ve sadece ihtiyaç duyduğu kadar su kullanmasını sağlayan ActiveWater teknolojisi sayesinde doğayı da koruyor. Varioperfect özelliği, optimum süre ve enerji kullanan programlarla kusursuz temizlik sonuçları elde edilmesini sağlıyor. Bu özellik ile Bosch WAK24210TR Maxx for Kids Çamaşır Makinesi kullanıcıları hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyor.