24 / 05 / 2022

Bosch'dan toz torbasız süpürgeye indirim! İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Bosch'dan toz torbasız süpürgeye indirim! İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Bosch'da BGS41PRO toz torbasız süpürgeye 995 TL yapıldı. Peki, BGS41PRO toz torbasız süpürge fiyatları ne kadar oldu? İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...Evindeki süpürgeyi değiştirmej isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. Daha iyi temizlik sonuçları için Turbo Cyclonic Technology özeliiğiyle daha mükemmel toz alım emişi, kolay boşaltma için tozu havadan ayırır ve toz haznesinde toplanmasını sağlıyor. Motion Control System, sabit hareket, kolay dönüş ve dinamik çekim gücü sağlayarak odalar arasında kontrollü ve mükemmel geçişler yapmanızı olanak sağlıyor. BGS41PRO toz torbasız süpürgein 12 metrelik kablosu sayesinde fişi prize takıp çıkarmadan birden fazla odayı kolay ve konforlu bir şekilde temizleyebilirsiniz. 

 Bosch dan toz torbasız süpürgeye indirim! İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Toz haznesini tamamen boşaltın ve toz ve kire Bosch süpürge ile temas etmeyin. Kolay toz yönetimi için ince toz haznesinin altına yerleştirilmiş bir kapak mevcut olduğundan, toz haznesini boşaltırken etrafa daha az toz uçuyor. Kompakt tasarımı ve çok amaçlı saklama seçenekleri ile UltraFlex'i 40 cm genişliğinde bir dolapta saklayabilirsiniz. Mevcut alanınıza uyumlu olması için düz veya dik şekilde saklayın ve gerekirse hortumu çıkarabilirsiniz.

 Bosch dan toz torbasız süpürgeye indirim! İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Peki, Bosch BGS41PRO toz torbasız süpürge fiyatları ne kadar oldu? Özellikleri neler? İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...