Breeze de Mar Orlando'da 114 bin dolara!

Breeze de Mar Orlando'da 114 bin dolara! Breeze de Mar Orlando'da 114 bin dolara!

Yüzde  64.5’lik kısmının satışının yapıldığı Breeze de Mar Orlando projesinde fiyatlar 114 bin dolardan başlıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

 

ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde hayata geçirilen Breeze de Mar projesinin yalı dairelerinin lansmanı bugün Shangri- La Bosphorus'ta gerçekleşti. Toplantıya Michale Prosser, GAOK Invest LLC CEO’su Gürkan Akpınar ve Harald Kanzia katıldı. Breeze de Mar projesinin ilk etabının 24 Aralık 2018’de tamamlanması planlanıyor. Projedeki konutların toplam yüzde  64.5’lik kısmının satışı yapıldı.

 

 

23 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen CNR Emlak Fuarın’da Serdar Ortaç ve Ebru Akel’in katılımı ile temel atma töreninin canlı yayın ile yapıldığı Breeze de Mar projesi, Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında bulunuyor. Breeze de Mar Orlando projesinde konut fiyatları 114 bin dolar ile 2 milyon 450 bin dolar arasında değişiyor.

 

 

Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında proje ile ilgili açıklamalar yapan GAOK Invest LLC CEO’su Gürkan Akpınar ABD’de keyifli bir yaşam ve yatırım fırsatı sunduklarını belirterek “Türkiye’deki yatırımcılara uygun fiyatla Amerika’da yatırım yapma imkanı sunuyor. 12 ay sıcak havası ve güzel iklimiyle Orlando, Birleşik Devletlerin en çok turist ağırlayan bölgelerinin başında geliyor. Bu bölgede oteller tüm yıl boyunca yüzde 87.5 doluluk oranıyla çalışıyor. Yapımı devam eden konutlarımız tamamlandığında,  pek çok ünlü oteller zincirinin yaptığı gibi resort/otel olarak kiralama sistemini uygulayacağız. Böylelikle projeye yatırım yapanlara GAOK Invest LLC olarak yatırım miktarına göre yıllık yüzde 7 oranında net kira geliri sağlayacağız” diye konuştu.

Akpınar, yatırım yapacaklara piyasa şartlarının yüzde 30-40 oranında avantaj sağlayacaklarını söyleyerek, “Projedeki konutlar otel konseptine uygun olarak modern mobilyalarla donatılacaktir. Ayrıca resort stili yüzme havuzları, restaurantlar, gym, spa, beach voleybol sahası, kano ve kayak tesisi, market ve kafe de projede sosyal yaşam alanları olarak yer alacaktir.”  dedi.

Dükkan ve restaurant satışların da devam ettiği Breeze de Mar Orlando projesinde bir çok yerli-yabancı restorant zincirleri ile görüşmelerin sürdüğü açıklandı.

Breeze De Mar projesinde 900 bin metrekarelik alanın 600 bin metrekaresi kullanılarak 1.478 dairelik ilk etabında 56,5 metrekare ile 408 metrekare arasında değişen 6 tip konut mevcut. Yaklaşık 16,5 milyon USD yatırımı ile Florida eyaletinin Orlando bölgesinin en büyük su parkları arasına girecek Breeze de Mar Su Parkları yaklaşık iki bin kişilik kapasiteye sahip olacak. 32 yalı dairesi ve 22 yalı tamamen göl üstünde bulunacak ve farklı konsepti ile eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı sunacak.


Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdiklerini söyleyen Akpınar “ Surety Bond ile yatırımcılarımızın riskini sıfıra indirdik. Projede peşinatlarına karşılık verilen bu teminat mektubu ile yatırımcılarımız sıfır risk ile Amerika’da karlı yatırım yapma fırsatı yakaladılar” dedi.

Daha önce Türkiyeden 100 milyon dolar değerinde satın alım yapıldığını açıklayan Akpınar, satın alımlar için Türk firmalar ile görüşmelerin yapıldığını, bazı firmalar ile anlaşma aşamasına geldiklerini ilerleyen günlerde satın alımlar ile ilgili açıklama yapmayı planladıklarını belirtti. Ayrıca türk firmalarınında yurt dışında projeler yapması kapsamında öncü olduklarını ve bu açıdan mutluluk duyduklarını da söyledi.

Breeze De Mar projesinden ev sahibi olanlar dilerlerse 90 gün önceden bildirmek kaydıyla 2 hafta boyunca evlerinde kira ödemeden ücretsiz olarak kalabilirken, konutların bakımı ve kiralanması gibi konular ile de uğraşmayacak.

 

www.breezedemar.com


 

pus