28 / 06 / 2022

Brent petrol yükseliyor! Petrolün varil fiyatında son durum 23 Mayıs 2022!

Brent petrol yükseliyor! Petrolün varil fiyatında son durum 23 Mayıs 2022!

Brent petrol bugün yükselişe geçti. Petrolün varil fiyatı akaryakıt fiyatlarını belirlediği için milyonlarca kişi tarafından ''brent petrol bugün ne kadar?'' sorusu merak edilip sorgulatılıyor. Peki brent petrol bugün ne kadar? Petrolün varili kaç dolar? İşte 23 Mayıs 2022 brent petrol fiyatı...Brent petrol diğer adıyla petrolünvaril fiyatı bugün piyasalarda yakından takp ediliyor. Cuma günü 112 folar seviyesinde haftayı kapatan brent petrol bugün güne yukarı yönlü başladı. Peki bugün brent petrol ne kadar? Petrolün varil fiyatı kaç dolar? İşte güncel petrol varil fiyatı 2 Mayıs 2022...

Çin'deki koronavirüs vakalarına yöelik alınan kısıtlamaların hafiflemesi talebin tekrar toparlanma bekleti petrol fiyatlarını yükseltiyor. 

Peki bugün brent petrol ne kadar oldu? İşte petrolüün varilinde son dakika 23 Mayıs 2022!


 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.