Büyükhanlı Beşiktaş’ın ticari alanının metrekare kirası 40 dolar!

Büyükhanlı Beşiktaş’ın ticari alanının metrekare kirası 40 dolar! Büyükhanlı Beşiktaş’ın ticari alanının metrekare kirası 40 dolar!

Firma: Büyükhanlı GYO

Proje: Büyükhanlı Barbaros

Beşiktaş’ta yükselen Barbaros Residence projesinin ticari ünite alanında metrekare birim kirası 40 dolar olarak belirlendi. Projenin dairelerinin satış süreci ise devam ediyor
Beşiktaş’ta 11 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselen  Büyükhanlı Barbaros  Evleri,  Büyükhanlı GYO  imzası taşıyor. 13 kattan meydana gelen Büyükhanlı Barbaros Residence projesi tek blok halinde tasarlandı. 

  

Son olarak kalan 10 dairenin satış sürecinin devam ettiği Barbaros Residence Beşiktaş projesinde satış süreci devam ediyor. Projede bulunan 108 ile 116 metrekare arasındaki 1+1 daireler 700 bin dolar, 143 metrekare 2+1 daireler 900 bin dolardan satılıyor. 

 

Konutların yanı sıra 5 bin metrekare ticari alanın yer aldığı Büyükhanlı Barbaros Residence projesinde kiraya sunulan bu alanın metrekare birim kirası aylık 40 dolar olarak belirlendi. Her katta 2’şer bin metrekarelik dükkan alanının bulunduğu projenin ticari üniteleri 3 kata yayılmış durumda. 

 

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Büyükhanlı Barbaros'da otopark alanı, yüzme havuzu, fitness merkezi, resepsiyon oto yıkama gibi imkanlar bulunuyor.

 


0212 327 94 94 

www.buyukhanlibarbaros.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor