Çukurova Balkon

Büyükyalı, Avrupa’dan 5 ödülle döndü!

Büyükyalı, Avrupa’dan 5 ödülle döndü! Büyükyalı, Avrupa’dan 5 ödülle döndü!

Sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı amaçlayan Büyükyalı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards), 5 farklı ödül aldı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


 

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, İstanbul Boğazı’nın girişinde Kazlıçeşme sahil bandında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) 5 farklı ödül aldı. Büyükyalı İstanbul, perakende alanlarıyla “En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerine sahip oldu. Beş farklı kategoride “En İyi” unvanına layık görülen Büyükalı İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarılardan sonra Aralık 2018’de gerçekleştirilecek Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak. 

Büyükyalı İstanbul, elde ettiği başarılarla, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, Loft örnek daire ile “Örnek Daire Tasarımı”, Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “Daire İç Tasarımı” ve nitelikli perakende alanlarıyla “Alışveriş Alanı Mimarisi” kategorilerinde ülkemizi temsil ederek, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışma hakkına sahip olacak.

İlk günden bu yana “insan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alan Büyükyalı’nın, kazandığı ödüllerle kalitesini bir kez defa daha kanıtladığını belirten Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı sakinlerine, hayal edemeyecekleri eşsiz bir yaşam deneyimi sunmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İlk günden bu yana attığımız her adımı en ince detayına kadar planlıyoruz. Günlük yaşamın her anında ‘her şey dahil’ bir sistem sunduğumuz Büyükyalı’nın duvarlarının içinden geçen su borularından, 100’den fazla interaktif hizmet sunan akıllı ev sistemine kadar, her santimetrekarede bu hassasiyeti gözetiyoruz. Bu çabanın, uluslararası arenada 5 farklı ödülle taçlandırılması, bize ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bir kez daha gösterdi. Aldığımız 5 farklı ödül bize aynı zamanda Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışma olanağı da sağladı. Ödüllerimizin, hem Büyükyalı hem de ülkemiz gayrimenkul sektörü adına gurur verici olduğuna inanıyoruz. Aralık ayındaki Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde de büyük başarılarla döneceğimize inancımız tam.” diye konuştu.


Büyükyalı İstanbul’da yaşam 2019’da başlıyor...

Sakinlerini ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla kolayca ulaştırmayı hedefleyen, günlük yaşamda “her şey dahil” bir sistem vaat eden ve “iyi yaşam” felsefesiyle fark yaratan Büyükyalı İstanbul’da yaşam 2019’da başlıyor.


Büyükyalı, yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada, hayatın tam merkezinde...

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kazlıçeşme sahil bandında, şehrin kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yükselen Büyükyalı İstanbul, Avrasya Tüneli’ne en yakın yaşam alanı olarak ön plana çıkıyor. Metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde yer alan Büyükyalı’dan, Anadolu Yakası’na Avrasya Tüneli ile 15 dakikada geçilebiliyor. Sahil yolu olarak da isimlendirilen Kennedy Caddesi’ne direkt bağlantılı tek proje olan Büyükyalı, sakinlerine ve misafirlerine Kennedy Caddesi üzerinden, doğrudan otoparka bağlanma imkanı da sunuyor.


İstanbul’un yeni buluşma noktası: Büyükyalı


Yeniden yaşama kazandırılan tarihi yapılarıyla, geçmişin büyüleyici atmosferini modern yaşama entegre eden Büyükyalı İstanbul'da; dünya markaları, gurme restoranlar, alışveriş sokakları, fitness merkezi, sinema, tiyatro ve kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak salonlar yer alıyor. Büyükyalı’da iyi yaşam için ihtiyaç duyulan her şey üstün kalite standartlarıyla yürüme mesafesinde bulunuyor.