Çukurova Balkon

Canpa yalıtıma mobil uygulama desteği getirdi!

Canpa yalıtıma mobil uygulama desteği getirdi! Canpa yalıtıma mobil uygulama desteği getirdi!

Canpa Şirketler Grubu, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, yalıtıma dair tüm bilinmesi gerekenleri CanpaAppmobil uygulamasında topladı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Akıllı cihazlarda yalıtımla ilgili tüm detayların paylaşıldığı uygulama, istenen bilgilere her yerden ve en kısa sürede ulaşabilme imkanı sağlıyor.Canpa Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan yaptığı açıklamada, “CanpaApp uygulamasıyla artık yalıtımla ilgili tüm öğrenmek istedikleriniz bir tıkla elinizin altında. CanpaApp uygulamasıyla izolasyon alanında bir ilki hayata geçirdik. Yalıtım dünyasındaki teknolojik yenilikleri beraberinde getiren uygulamamız kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor. CanpaApp’i iPhone, iPad ve Android işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiz” dedi. Yalıtımın önemini anlatmayı ve bu konudaki bilincin artmasını kurumsal sorumluluk olarak benimsediklerini ifade eden Özcan, şunları söyledi:
“Sağlıklı ve güvenli yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz. Bunun için sadece yalıtım yaptırmak yeterli olmuyor. Doğru yalıtım yapılmazsa harcanan paralar boşa gidiyor. Doğru malzemeler, doğru uygulama binaların ömrünü belirleyen ve yaşam alanlarına konfor getiren etkenler. Ayrıca yalıtım için bir kez masraf yapılmasına karşılık binadan ömür boyu tasarruf sağlanıyor. 30 yıllık Canpa tecrübesini paylaşmayı kurumsal sorumluluğumuz olarak gördük. Yalnızca müşterilerimizin değil, aynı zamanda rakiplerimizin de bu bilgilere kolayca ulaşabilmesi için CanpaApp’i hayata geçirdik. Yeter ki harcanan onca emek ve para yanlış yalıtım yaparak boşa gitmesin. Artık isteyen herkes tüm ürünlerin fiyatlarına, kalite belgelerine ve doğru yalıtımın detaylarına ulaşabilir. Anlık destek almak isteyenler mobil uygulamamızdan bize ulaşıp 10 dakika içerisinde Canpa yetkilisinin yardımıyla yalıtım hakkında her şeyi öğrenebilir.”Özcan, yalıtım bilincinin artırılması ve medeni toplumlar seviyesinde uygulamalar yapılmasını hedeflediklerini söyleyerek, “Biz mobil uygulamamızda örnek videolar gösteriyoruz. Kullanıcılar yalıtımın doğru ve yanlış yöntemlerini buradan inceleyebilirler. Ürünler, fiyatlandırma, paketleme bilgileri, kalite belgeleri, çizimlerle anlatım ve tüm bilinmesi gerekenler. Amacımız minimum kaynak ile maksimum performansa ulaşılması ve bunun günümüz teknolojisine uygun yöntemlerle sunulması. Çünkü yalıtım bir kere yapılır. İkinci kez yapılırsa sökme, tamir ve yeniden uygulama ilk seferin üç katına mal olur. Canpamobil uygulaması sayesinde yalıtım sektörüne dair yanlış uygulamaları ve hatalı yalıtım sonuçlarını en aza indirmeyi ümit ediyoruz. Bu mobil uygulama sayesinde kullanıcılar ilk seferde doğru yalıtım yaparak başarılı sonuç elde edip, konforlu yaşam alanlarının keyfini sürebilirler” ifadesini kullandı.Bugün