Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları!

Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları! Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

Kiptaş Çatalca Konutları 2+1 olarak tasarlandı. Tek fiyattan satışa çıkarılan projede 180 adet blok yer alıyor. Peki Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları ne kadar?


Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın bir konumda inşa edilen  Kiptaş  Çatalca Evleri'nın 3. kişiye devir işlemleri için sözleşme tarihinden itibaren 5 yıl beklemek gerekiyor. 


Kiptaş Çatalca Projesi ödeme planı kapsamında 20 bin TL peşinatta, kalan 19 bin 750 TL'lik kısım teslimde ödeniyor ve 100 bin TL'lik kalan bedel için Kiptaş bünyesinde 24 ay vade uygulanıyor. 

Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları!

Banka kredisiyle de ödeme yapılabilen Çatalca Kiptaş Konutları fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirlendi. Proje toplamda 2 bin 138 adet daireden meydana geliyor. 


Kiptaş Çatalca Evleri'nin sosyal alanları arasında; iki adet cami, 34 derslikli okul, açık otopark, çocuk oyun alanları ve geniş yeşil alanlar bulunuyor. 


Dairelerin 83 metrekare ve 85 metrekare büyüklükte, 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği  Kiptaş Çatalca Konutları  6 katlı 180 blok halinde hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin 24 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor. 

30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları!

Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor