KİPTAŞ Çatalca Konutları ne zaman teslim

KİPTAŞ Çatalca Konutları ne zaman teslim

Kiptaş Çatalca Konutları 2+1 olarak tasarlandı. Tek fiyattan satışa çıkarılan projede 180 adet blok yer alıyor. Peki Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları ne kadar?

Kiptaş Çatalca Toplu Konutları nerede?

Kiptaş Çatalca Konutları 2 farklı büyüklükte dizayn edildi. Projede dairelerin Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarası bulunuyor. Peki Kiptaş Çatalca Toplu Konutları nerede?

Kiptaş Çatalca Konutları satış fiyatları!

Ödemelere göre banka kredisi veya konut kredisi kullanılabilen projedeki dairelerin Büyükçekmece Gölü'ne manzarası mevcut. Kiptaş Çatalca Konutları satış fiyatları 139 bin 750 TL 'den başlıyor.

Kiptaş Çatalca Konutları ulaşım haritası!

Kiptaş Çatalca Konutları ulaşım haritası haberimizde yer alıyor. Kiptaş Çatalca Konutları projesinde 2 bin 138 adet 2+1 daire, 139 bin 750 liradan satışa sunuldu...

30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları!

Kiptaş Çatalca Konutları’nda başvurular konut sayısı ile sınırlı. 20 bin TL peşinatla daire sahibi olunan projede fiyatlar 139 bin 750 TL'den başlıyor. İşte 30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları...

Kiptaş Çatalca satılık!

Kiptaş Çatalca satılık daire teslimlerinin 24 ayda yapılması planlanıyor. İçerisinde okul, otopark ve caminin de yer alacağı proje 2 bin 138 adet konuttan meydana geliyor.

KİPTAŞ Çatalca Konutları başvuru koşulları!

Dairelerin Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarasına cephesi bulunan projede 2 bin 138 daire yer alıyor. KİPTAŞ Çatalca Konutları başvuru koşulları kapsamında satışlar daire sayısı kadar yapılacak.

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın ticari alanları satışa sunuluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, 2.138 dairenin yer aldığı Çatalca Konutları meydanındaki 18 adet iş yerini teklif alma usulü ile satışa çıkarılıyor. Ticari alanlardan satın almak isteyenlerin 21 Aralık Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın iş yerleri satışta!

Toplam 2 bin 138 adet konutun bulunduğu KİPTAŞ Çatalca Konutları'ndaki iş yerleri satışa sunuldu.

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslim tarihinde değişiklik!

Tamamı 6 katlı 180 bloktan oluşanKİPTAŞ Çatalca Konutları'nın daire teslim tarihinde değişiklik oldu. İşte yeni teslim programı...

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslimleri bugün başlıyor!

Yapımı KİPTAŞ tarafından tamamlanan Çatalca Konuları'nda daire teslimleri bugün başlıyor...

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda daire teslimleri başlıyor!

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda tamamlanan daireler 6 Ağustos 2018 - 12 Ekim 2018 tarihleri arasında teslim programı çerçevesinde teslim edilecek...

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları!

KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda hak sahiplerini belirleme kurası çekildi. İşte KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları..

KİPTAŞ Çatalca kuraları çekildi!

KİPTAŞ'ın mahalle konseptinde inşa ettiği "Çatalca Konutlarını"nın hak sahiplerini belirlemek için noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi

KİPTAŞ Silivri Konutları 2. Etap geliyor!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Bugün kurada ismi çıkmayan vatandaşlarımız üzülmesin. Silivri Konutları’nın 2. etabı için çalışmalarımızı hızlandırdık. Ramazan Bayramı’na kadar 2. etabımızın detaylarını paylaşacağız" dedi...

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ın ÇED süreci başladı!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ın ÇED süreci başladı. Kura çekilişinin 28 Nisan'da yapılacağı projede dairelerin en erken 2020 yılının 2. yarısında teslim edilmesi planlanıyor..

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları bugün bitiyor!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları bugün sona eriyor. Başvurular mesai bitimine kadar kabul edilecek. Projede kura çekilişi de 28 Nisan'da çekilecek...

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura sonucu!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ta başvurular devam ediyor. Proje 24 ay sonra teslim edilecek. Peki 1.508 dairelik projenin KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura sonucu ne zaman açıklanacak?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura çekilişi 28 Nisan 2018!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap kura çekilişi 28 Nisan 2018 tarihinde yapılacak. Başvuruların kabul edilmeye başlandığı proje toplam 1.508 adet daireden oluşuyor. 

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap ne zaman teslim edilecek?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ta fiyatlar 195 bin TL'den başlıyor. Peki başvuruların başladığı KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap ne zaman teslim edilecek?

KİPTAŞ Çatalca Konutları ne zaman teslim

KİPTAŞ Çatalca Konutları ne zaman teslim KİPTAŞ Çatalca Konutları ne zaman teslim

Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın bir konumda inşa edilen Kiptaş Çatalca Evleri'nın 3. kişiye devir işlemleri için sözleşme tarihinden itibaren 5 yıl beklemek gerekiyor. 


Kiptaş Çatalca Projesi ödeme planı kapsamında 20 bin TL peşinatta, kalan 19 bin 750 TL'lik kısım teslimde ödeniyor ve 100 bin TL'lik kalan bedel için Kiptaş bünyesinde 24 ay vade uygulanıyor. 

Çatalca Konutları Kiptaş satış fiyatları!

Banka kredisiyle de ödeme yapılabilen Çatalca Kiptaş Konutları fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirlendi. Proje toplamda 2 bin 138 adet daireden meydana geliyor. 


Kiptaş Çatalca Evleri'nin sosyal alanları arasında; iki adet cami, 34 derslikli okul, açık otopark, çocuk oyun alanları ve geniş yeşil alanlar bulunuyor. 


Dairelerin 83 metrekare ve 85 metrekare büyüklükte, 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği Kiptaş Çatalca Konutları 6...