Çebi Natura Green Office!

Çebi Natura Green Office!

Firma: Çebi Yapı

Proje: Çebinatura


Çebi Yapı tarafından inşa edilen Çebi Natura Green Office projesi İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Daire teslimlerinin hemen yapıldığı projenin satışları devam ediyor.


Çebi Natura Green Office 'de fiyatlar 275 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Metrekare birim fiyatları ise 5 bin TL ile 6 bin TL arasından değişiklik gösteren projenin ödeme planı kapsamında ise yüzde 45 peşinatta 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.


Esenyurt Çebi Natura 'da yer alan home-officelerin alanları 65 metrekare ile 650 metrekare arasında değişiyor. 12 ofis katı, 2 mağaza ve 4 otopark katıyla birlikte toplamda 18 kattan oluşan projede 60 kişilik konferans salonu ve 20 kişilik toplantı odaları mevcut.


3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi 2014'te ‘LEED Gold’ (Yeşil Bina) sertifikası alan Çebi Natura ofis projesi Beylikdüzü E-5 karayoluna ve metrobüs durağına yakın mesafede yükseliyor. Esenyurt Çebinatura, yeşil bina kriterleri doğrultusunda, elektrik enerjisinden yüzde 38, su kullanımından ise yüzde 42 oranında tasarruf sağlıyor.

 

Çebi Natura Green Office nerede?

Adres: Cumhuriyet Mah. 1994 Sk. No:14 E5 üzeri metrobüs durağı Esenyurt / İstanbul


Çebi Natura Esenyurt iletişim

Tel: 0212 852 31 21

Web: www.cebiyapi.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor