Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda kredisiz ev sahibi olun!

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda kredisiz ev sahibi olun! Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda kredisiz ev sahibi olun!

Firma: Burçlar Yapı

Proje: Çekmeköy Saklı Vadi Konakları

Ulaşım akslarının tam merkezinde konumlanan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda kredisiz ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, toplam 3 bin 243 metre kare alanda kurulu, 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ve 8 mağazadan oluşan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, Çekmeköyde  yeni ev sahibi olmak isteyenlere, hem kaliteli inşaatı hem de lokasyonu ile güzel bir alternatif oluşturuyor. 

Şile otobanı, Kuzey Marmara otoyolu bağlantıları ve 3. Köprü bağlantı yolunun hemen yanında Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesinde yer alıyor. Ulaşım akslarının tam merkezinde konumlanan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, 2019’da hayata geçmesi planlanan metro hattına da yürüyerek 5 dakika mesafede bulunuyor. 
Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, Anadolu yakasının iş merkezi Ümraniye ve yeni inşa edilen Ataşehir Finans merkezine 10 dakika, Ayrıca Avrupa’nın en büyük hastanesi olacak Sancaktepe Şehir hastanesine de 3 km mesafede yer alıyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanına yeni bağlantı yolları sayesinde 15 dakika da ulaşılabilen proje ayrıca Avrupa’nın en büyük havalimanı olan 3. Havalimanı  Yavuz Sultan Selim köprüsü ile direkt ulaşım imkanı sağlıyor. 
 

1+1, 2+1, 3+1  daire ve alışveriş mağazaları ile  konut alıcısına bol alternatif sunmaktadır. Farklı büyüklükte, yüksek kaliteli iç dekorasyonu ile toplam da 7 farklı daire tipi bulunmaktadır. 

7 gün 24 saat özel güvenliği ve kapalı otoparkı sayesinde çocuklarınız her zaman güvende. Çocuk oyun parkları, süs havuzları, dinlenme locaları, fitness-hamam-sauna  ve kapalı havuzu ile Çekmeköy Saklı Vadi Konakları size konforlu bir yaşam sunuyor. 

Hem de bunu 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca esnek ödeme seçenekleri ile Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, Çekmeköy’ün en cazip projelerinden biri. 

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları iletişim: 
Web: http://cekmekoysaklivadi.com/
Tel: 0216 325 00 95 

 


projeye sor