Burçlar Yapı'nın Çekmeköy Saklı Vadi Konakları hızlı ilerliyor!

Burçlar Yapı'nın Çekmeköy Saklı Vadi Konakları hızlı ilerliyor! Burçlar Yapı'nın Çekmeköy Saklı Vadi Konakları hızlı ilerliyor!

Firma: Burçlar Yapı

Proje: Çekmeköy Saklı Vadi Konakları

Burçlar Yapı imzası ile hayata geçirilen Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda fiyatlar 295 bin TL den başlıyor...Burçlar Yapı’nın Çekmeköy Saklı Vadi Konakları projesi son hızla inşaatı sürüyor. 51 metre yüksekliğinde, 6 ton kaldırma kuvvetindeki bon ucu 52 metre olan kule vincimiz de kuruldu. 

Burçlar Yapının Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz projeye haziran 2018 de başladıklarını şu ana kadarda, zamanlama olarak planlamanın önünde inşaatın sürdüğünün dile getirdi. 

 

Toplam 3 bin 243 metre kare alanda kurulu, 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ve 8 mağazadan oluşan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, Çekmeköyde  yeni ev sahibi olmak isteyenlere, hem kaliteli inşaatı hem de lokasyonu ile güzel bir alternatif oluşturuyor. 

1+1, 2+1, 3+1  daire ve alışveriş mağazaları ile  konut alıcısına bol alternatif sunmaktadır. Farklı büyüklükte, yüksek kaliteli iç dekorasyonu ile toplam da 7 farklı daire tipi bulunmaktadır. 

Lokasyon olarak da çok özel bir proje. Yürüyerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 5 dakika mesafede. Bir taraftan bu kadar şehrin merkezinde olurken bir taraftan da Çekmeköy Ormanları 5 dakika mesafede. İşte bu kadar özel.  Ayrıca Özyeğin Üniversitesi ve İstinye Üniversitesi yanı başında… yani gerçekten özel bir konumda. 

Sadece lokasyonu değil, mimari çözümleriyle de  ayrıcalıklı. Hiçbir proje de bulamayacakları  teraslı 1+1’leri, çift balkon avantajlı 2+1 tipleriyle mimari anlamda da çok çok özel bir proje.

7 gün 24 saat özel güvenliği ve kapalı otoparkı sayesinde çocuklarınız her zaman güvende. Çocuk oyun parkları, süs havuzları, dinlenme locaları, fitness-hamam-sauna  ve kapalı havuzu ile Çekmeköy Saklı Vadi Konakları size konforlu bir yaşam sunuyor.  Hem de bunu 295.000 TL den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Web: http://cekmekoysaklivadi.com/
Tel: 0216 325 00 95  


projeye sor