Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda erken teslim fırsatı!

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda erken teslim fırsatı! Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda erken teslim fırsatı!

Firma: Burçlar Yapı

Proje: Çekmeköy Saklı Vadi Konakları

Haziran 2018'de inşaat çalışmalarının başladığı Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, teslim tarihinden önce tamamlanacak. 86 daire ve 8 mağazadan oluşan projede fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor...İstanbul’un ormanları ile ünlü gözde semti Çekmeköy’de yeni bir yaşam başlıyor. Hayatın merkezinde, doğanın kalbinde. 

Toplam 3 bin 243 metre kare alanda kurulu, 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ve 8 mağazadan oluşan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları 1+1, 2+1, 3+1  daire ve alışveriş mağazaları ile  konut alıcısına bol alternatif sunmaktadır. Farklı büyüklükte, yüksek kaliteli iç dekorasyonu ile toplam da 7 farklı daire tipi bulunmaktadır. Bir taraftan şehrin merkezinde bir taraftan da Çekmeköy Ormanlarına 5 dakika mesafesiyle, çok özel bir konumdadır.

Burçlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz, projeye Haziran 2018'de başladıklarını şu ana kadar da 1.650 metreküp beton döktüklerini dile getirdi. Projenin teslim tarihinden önce tamamlanacağını ileten Ökkeş Korkmaz, Çekmeköy’den proje alacakların mutlaka almadan önce Çekmeköy Saklı Vadi Konaklarını görmeleri gerektiğini dile getirdi.

Sadece lokasyonu değil, mimari çözümleriyle de ayrıcalıklı. Hiçbir proje de bulamayacakları  teraslı 1+1’leri, çift balkon avantajlı 2+1 tipleriyle mimari anlamda da çok çok özel bir proje.

7 gün 24 saat özel güvenliği ve kapalı otoparkı sayesinde çocuklarınız her zaman güvende. Çocuk oyun parkları, süs havuzları, dinlenme locaları, fitness, hamam, sauna ve kapalı havuzu ile Çekmeköy Saklı Vadi Konakları size konforlu bir yaşam sunuyor.  Hem de buna 295 bin TL den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 


Çekmeköy Saklı Vadi Konakları iletişim: 
Web: http://cekmekoysaklivadi.com/
Tel: 0216 325 00 95 

 


projeye sor