Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cem  Armağan tarafından kuruldu. 

Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cem  Armağan tarafından kuruldu. 

Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-) İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşlarının inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar,yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgazboru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak. ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

Cemar Çevre Tasarım Elemanları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Necip Fazıl Mah.Söğütlük Sk. Cem Apt.No:25a Ümraniye 

pus