Çırağan Sarayı bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu!

Çırağan Sarayı bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu! Çırağan Sarayı bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu!

Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören, ile merhum iş adamı Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu hafta sonu Çırağan Sarayı'nda dünya evine girecek. Çiftin düğününün olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için Saray'ın bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu.Geçen sene aralık ayında merhum iş adamı Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile nişanlanan Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören bu hafta sonu evlenecek.

Sözcü'den İsmail Şahin'in haberine göre, Çırağan Sarayı’nda yapılacak  olan düğün için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Türk iş ve siyaset dünyasından çok sayıda ismin katılım göstereceği düğünde, organizasyonun “yağmurun azizliğine” uğramaması için Saray’ın bahçesine devasa bir yapı konduruldu.

Düğünden sonra sökülmesi beklenen yapıya İstanbullular tepki verirken, Saray’ı işleten Kempinski Grubu çalışmalar hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Düzenlenen organizasyonlarla ilgili bilgi paylaşımında bulunamayacaklarını belirten yetkililer, yapı için gerekli izinlerin alındığını vurguladı.