Cüneyt Yemenici kimdir?

Cüneyt Yemenici kimdir?Düzce Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici kimdir? Cüneyt Yemenici, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Cüneyt Yemenici, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Cüneyt Yemenici..


Cüneyt Yemenici kimdir?

Düzce Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, özgeçmişini şu şekilde anlatıyor;


"4 Kasım 1980 tarihinde Akçakoca’da doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Akçakoca’da tamamladıktan sonra Kabataş Erkek Lisesini kazandım. Yükseköğrenimimi Marmara Üniversitesi Eczacılık fakültesinde tamamladım.


Vatani görevimi 2003-2004 yıllarında Aydın’da yedek subay olarak tamamladım. 2005 yılında Nimet Eczanesini açarak Akçakoca halkına hizmet vermeye başladım. 2009 – 2011 yılları arasında Eczacılar odası ilçe temsilciliği görevinde bulundum. 2009 yılından itibaren T.O.B. B Düzce genç girişimciler kurulu kurucu üyeliğine seçildim ve halen T.O.B. B Düzce genç girişimciler kurulu başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım.


2013 yılındaki Ticaret odası seçimlerinde Akçakoca Ticaret ve sanayi odası meclis üyeliği ve yönetim kurulu üyeliğine seçildim. Meclis üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

Aktif siyasete 2005 yılında AK parti Akçakoca ilçe teşkilatı yönetim kurulunda görev alarak başladım. İki dönem başkan yardımcılığı, bir yıla yakın vekâleten ilçe başkanlığı görevini sürdürdüm. Evliyim ve bir kız çocuğum var."