03 / 07 / 2022

Daire Kartal'da yüzde 25 indirim fırsatı!

Daire Kartal'da yüzde 25 indirim fırsatı!

Hükümetin KDV, tapu harcı ve kamu bankalarında konut kredi faizlerinde indirim kararı sektörde etki yarattı. GYODER, Konutder ve İNDER üyesi firmalar hep birlikte yüzde 20 indirim kararı aldı.Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde yüzde 5 ek indirimle kampanyayı bir adım daha ileriye taşıdı. Böylece, Daire Kartal’daki indirim oranı yüzde 25’e çıktı. 

Hemen tapu, hemen taşın imkanı sunan Daire Kartal’da 120 ay 0.98 faiz ve 259 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olunabiliyor. Uzun yıllardan gelen Kale kalitesiyle inşa edilen ve müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu Daire Kartal projesinde hemen teslim, hemen kiralama avantajı ev alacaklara taksitleri kira ile ödeme avantajı da sağlıyor.

Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “Türkiye’nin en köklü gruplarından Kale ve Bodur Gayrimenkul olarak, her zaman Türkiye ekonomisinin istikrarı için üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Sektör olarak çok önemli bir adım attık. Hükümetin tapu harcı, KDV ve faiz oranlarındaki indirim kararının ardından sektörün güçbirliği ile sunduğu indirimler tüketici açısından büyük fırsattır. İnanıyorum ki vatandaşlarımız bu imkanı en iyi şekilde değerlendirecektir” dedi. 

Daire Kartal’da yaşam başladı, hemen taşının

Daire Kartal projesinde yaşam başladı. Hemen teslim, hemen tapu fırsatı bulunan Daire Kartal’da Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. 


Web: https://www.dairekartal.com