Defne Akyol Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi kuruldu!

Defne Akyol Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi kuruldu!

Defne Akyol Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi, Defne Akyol tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Şişli, Teşvikiye Mahallesi, Ihlamur Yolu Sokak'ta kuruldu.


Defne Akyol Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi, Defne Akyol tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Haziran'da Şişli, Teşvikiye Mahallesi, Ihlamur Yolu Sokak'ta kuruldu.


Defne Akyol Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi iş konusu; PEYZAJ MİMARLIĞI- Şirket her türlü Peyzaj mimarlığı, mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, rövele restorasyon ve onarım yapmak. Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak. Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek.  -Yurt içinde ve yurt dışında her türlü otel, motel, okul, banka, hastane, otogar, benzinlik, iş merkezi, plaza, konut ve diğer her türlü resmi ve özel yapı tasarımlarının yapılması,  peyzaj projelerinin çizilmesi, projelendirilmesi, onaylattırılması ve bu proje ve planların kontrolü ve kontrollüğünün yapılması ve yaptırılması.  -Yurt içi ve yurt dışı her türlü peyzaj mimarlığı ve mimarlık hizmetlerini vermek ve almak, menfi mesuliyeti üstlenmek hak ediş düzenlemek, geçici ve kesin kabulleri yapmak ve yaptırmak, yurt içi ve yurt dışında mühendislik ve mimarlık çalışmalarını yapmak ve yaptırmak üzere ofis ve bürolar açmak. 


Defne Akyol Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi adres: Şişli, Teşvikiye Mah. Ihlamur Yolu Sk. 41/4