Dekar Kıyıbahçe basın lansmanı 2 Mayıs'ta!

Dekar Kıyıbahçe basın lansmanı 2 Mayıs'ta! Dekar Kıyıbahçe basın lansmanı 2 Mayıs'ta!

Bahçeli ev konusunda öncü isimlerden biri olan Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., Ömerli’de hayata geçireceği yeni projesi Dekar Kıyıbahçe’yi tanıtıyor.Bahçeli ev konusunda öncü isimlerden biri olan Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., Ömerli’de hayata geçireceği yeni projesi Dekar Kıyıbahçe’yi tanıtıyor.

Ömerli Dekar Kıyıbahçe projesinin basın lansmanı Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu’nun katılımıyla 2 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek.

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.'nin devam eden projeleri;

Asmalı Bahçe Şehir
İstanbul Bahçeşehir’de 91 bin metrekare arazi üzerinde 499 adet konut ve 48 adet ticari üniteden oluşan Asmalı Bahçe Şehir projesinde bin 800 metrekarelik bir kapalı spor merkezi, ayrıca 3 adet de havuz mevcut. Asmalı Bahçe Şehir projesi toplamda 6 etaptan meydana geliyor.

Dekar Asmalı Hayat
İstanbul Beylikdüzü’nde 78 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselen proje 244 adet ev ve 46 adet ticari üniteden oluşuyor.  Dekar Asmalı Hayat projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri 149 metrekare ile 361 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. daha önce; Dekar Asmalı Bahçeler, Dekar Asmalı Sokaklar, Asmalı Evler, Bahçelivadi Çengelköy, Günışığı Evleri projelerini teslim etti.