Demirdöküm iklimlendirme konferansına katıldı!

Demirdöküm iklimlendirme konferansına katıldı! Demirdöküm iklimlendirme konferansına katıldı!

Vaillant Group Türkiye CEO’ su Dr. Axel Busch, konferansın “ Isıtma – Soğutma Teknolojileri ve Konfor Kalitesi ” başlıklı oturumuna katılarak davetlilere bir sunum yaptı...


“HVAC & IR, Verimlilik, Sürdürülebilirlik, Enerji ve Endüstriyel Gelişmeler” temasıyla, 12 Kasım 2013, Salı günü Marriott Hotel Asia’da gerçekleşen “İklimlendirme Konferansı” sektörün geleceğine yön veren firmaları buluşturdu. 

 

Vaillant Group Türkiye CEO’su Dr. Axel Busch, konferansın “Isıtma – Soğutma Teknolojileri ve Konfor Kalitesi” başlıklı oturumuna katılarak davetlilere bir sunum yaptı. 


Dr. Axel Busch konuşmasında Vaillant Group ve markaları hakkında bilgiler verdi, Vaillant ve DemirDöküm’ün pazara sunduğu yüksek teknolojili ürün ve hizmetlerini tanıtarak, iklimlendirme sektöründeki genel trendlere de değindi. Dr. Busch, 2007 yılında Vaillant Group bünyesine dahil olan DemirDöküm markasına yapılan yatırımlar ve DemirDöküm’ün pazardaki başarılı grafiği hakkında da bilgiler verdi. 


Dr. Axel Busch, yüksek verimli ısıtma ve soğutma teknolojileri ile enerji tasarrufunun önemi, Türkiye ve Avrupa ülkelerinin doğa dostu ürünlerdeki potansiyelleri hakkında karşılaştırmalarda bulundu. Yenilenebilir enerjili ürünlerin geleceği hakkında bilgi veren Dr. Busch, Vaillant ve DemirDöküm’ ün yüksek teknolojili sistemlerini tanıttı. 


Dr. Busch, Vaillant Group ’un dünya genelinde 600 çalışanıyla 7 farklı bölgede Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını sürdürdüğünü, 90’dan fazla inovasyon projesinde yer aldığını, her yıl 50 yeni patente imza attıklarını ve 2000’den fazla patentlerinin olduğunu sözlerine ekledi. 


Dr. Busch,  Türkiye iklimlendirme sektörünün de genel durumu ve trendleri paylaşırken merkezi sistemler ve kaskad uygulamaların yaygınlaşması konularına değindi. Binalarda enerji kimlik belgesi uygulaması ve değişim pazarının Türkiye pazarını hareketlendirdiğini sözlerine ekledi. 


Kaliteli ürünlerin, Vaillant Group’ un kaliteli ve uzmanlaşmış servis hizmetiyle tüketicilere ulaştırılması gerektiğini vurgulayan Dr. Busch, konuşmasını Vaillant Group Türkiye’nin müşteri ilişkileri yönetimi alanındaki başarılı çalışmalarını sunarak bitirdi.