Denizli Çivril yatırımları masaya yatırıldı!

Denizli Çivril yatırımları masaya yatırıldı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesinde Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği yatırımları denetleyerek vatandaşlarla bir araya geldi. 


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin tamamlanan ve devam eden projelerini denetlemek üzere Çivril ilçesini ziyaret etti. Başkan Zolan'ın ilçe ziyaretine Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Mahmud Güngör, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale de eşlik etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, ilk olarak Çivril Belediyesini ziyaret eden Başkan Osman Zolan burada gerçekleştirdiği konuşmada, Çivril’in gerek merkezi yatırımlarla, gerekse Büyükşehir Belediyesinin yatırımlarıyla bambaşka bir kimliğe ulaştığını belirtti. Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 ilçe ve 622 mahalleye hizmet verdiğini dile getiren Başkan Osman Zolan, "Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Başbakanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Çivril Belediyemizin yaptığı hizmetlere baktığımızda; Çivril, Çivril olalı böyle bir hizmet ve yatırım görmemiştir” diye konuştu.

“Denizli’de ne varsa, Çivril’de o olacak’ demiştik”

Çivril’in altyapısının baştan aşağı yenilendiğini söyleyen Başkan Zolan, “Söz vermiştik, ‘Denizli’de ne varsa, Çivrilimizde de o olacak’ demiştik. O sözü yerine getirmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Çivril’in Cumhuriyet Caddesi’nde yürüdüğümüzde, Denizli’nin Gazi Bulvarı’nda yürümekten farkı yok” diye konuştu.


Vatandaşlardan yoğun ilgi

Çivril’de tamamlanan altyapı, üst yapı ve devam eden Çivril Meydanı çalışmalarını da denetleyen Başkan Osman Zolan, esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Osman Zolan, yoğun ilgiye teşekkür ederek, “Sizlerin sabrı ve güveniyle verdiğimiz sözleri tutmaktan dolayı mutluyuz. 'Çivril, parmakla gösterilecek' demiştik” dedi.

“Çivril tarihinde görmediği hizmeti gördü”

Daha sonra AK Parti Çivril İlçe Teşkilatını ziyaret eden Başkan Osman Zolan, burada gerçekleştirdiği konuşmada, “Şükürler olsun, göreve geldiğimiz ilk günden itibaren, Çivril’e sık sık gelmek bize nasip oldu. Gerek hükümetimizin gerekse Büyükşehir Belediyemizin Çivril’de gerçekleştirdiği çok güzel hizmetler var. Burada hem hükümetimiz, hem Büyükşehir Belediyemiz ve hem de Çivril Belediyemiz hizmet destanı yazmıştır. Çivril tarihinde görmediği hizmeti görmüştür” dedi. Çivril’de gerçekleştirdikleri yatırımları anlatan Başkan Zolan, “Biz geleceğe hizmet edecek eserler bırakmak zorundayız. O zaman emanete sahip çıkmış oluruz. Kendi ikbalimiz için değil, Çivrilimizin, Denizlimizin geleceğini düşünüyoruz” dedi.

“Çivril’de yüzme bilmeyen kimse kalmayacak.”

Alt yapı çalışmalarında sona yaklaşılan Haydan Mahallesini de ziyaret eden Başkan Osman Zolan, burada vatandaşlarla görüştü. Haydanlı vatandaşların büyük sevgi gösterisi sunduğu buluşmada açıklamalar yapan Başkan Osman Zolan, “Burada altyapı yoktu, çok şükür altyapıya girdik ve kanalizasyon hatlarında sona yaklaştık. Hakkınızı helal edin, güzele kavuşmak için bazı zorluklar görmek gerekiyor” dedi. Yapımında sona gelinen Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ni de inceleyen Başkan Zolan, “Çivril’de yüzme bilmeyen kimse kalmayacak. Hanım kardeşlerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımız bu güzel tesisten en kısa sürede faydalanmaya başlayacak” diye konuştu.