Doğal Taş, Mermer Proje ve Teknolojileri Fuarı'na yabancılardan ilgi!

Doğal Taş, Mermer Proje ve Teknolojileri Fuarı'na yabancılardan ilgi! Doğal Taş, Mermer Proje ve Teknolojileri Fuarı'na yabancılardan ilgi!

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) öcülüğünde açılacak mermer fuarına yabancılardan yoğun ilgi geldi. İMİB Başkanı Ali Kahyaoğlu, Doğal Taş, Mermer Proje ve Teknolojileri Fuarı'yla ilgili açıklamalarda bulundu.İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) tarafından 23 Ağustos'ta açılacak mermer fuarına yabancılardan büyük ilgi geldi. İMİB Başkanı Ali Kahyaoğlu, Doğal Taş, Mermer Proje ve Teknolojileri Fuarı'yla ilgili değerlendirmelerde bulundu.


Kahyaoğlu, "Bu fuar vereceği profesyonel hizmetle, kalitesiyle ve maliyetleri aşağı çekmesiyle tarihe geçen bir fuar olacak" şeklinde konuştu.


Fuara 400 yabancı alıcı firma getirme sözünü verdiklerini ve bunun 412'ye ulaştığını açıklayan Kahyaoğlu, kuruluşunun ana maksadı, KOBİ'lerin yapacakları ihracata katkı sağlamak ve onların sürdürülebilir bir büyümeyi yakalamalarına yardımcı olmak olan İMİB'in bu duruma seyirci kalmaması gerektiğini söyledi.
Sabah