02 / 12 / 2022

Dolar alev alev! Yastık altında doları olanlar bir dakika bile durmayın, hemen bakın! Son dakika dolar kuru

Dolar alev alev! Yastık altında doları olanlar bir dakika bile durmayın, hemen bakın! Son dakika dolar kuru

Dolar/TL, Merkez Bankası faiz kararının açıklanmasından sonra yükselmeye başladı. Dolar/TL bugün de yukarı yönlü hareketine devam ediyor. Yastık altında doları olanlar acil baksın, dolar alev alev... Son dakika dolar/TL 20 Ağustos 2022...Hafta sonunun ilk gününde piyasaların kapalı olmasında dolayı uluslararası piyasalarda dolar ibreyi yukarı çevirdi.

Milyonlarca kişi  ''Dolar bugün ne kadar? Piyasalardaki durum ne? Dolar ve eurodaki son veriler takip ediliyor. Dolar kuru yeni güne nasıl başladı? Dolar kuru ne kadar? Dolar kuru, yeni güne nasıl başladı?  Doların durumu ne? İşte 20 Ağustos Cumartesi günü dolar kuruna dair merak edilen detaylar…

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön