01 / 10 / 2022

Dolar alev alev! Yastık altında doları olanlar bir dakika bile durmayın, hemen bakın! Son dakika dolar kuru

Dolar alev alev! Yastık altında doları olanlar bir dakika bile durmayın, hemen bakın! Son dakika dolar kuru

Dolar/TL, Merkez Bankası faiz kararının açıklanmasından sonra yükselmeye başladı. Dolar/TL bugün de yukarı yönlü hareketine devam ediyor. Yastık altında doları olanlar acil baksın, dolar alev alev... Son dakika dolar/TL 20 Ağustos 2022...Piyasaların merakla beklediği Merkez Bankası faiz kararının açıklanamsının ardından dolar kuru yükselişe geçti. Hafta sonunun ilk gününde de yukarı yönlü hareketine devam  eden dolar yükselmeye devam ediyor. Dolar resmen alev aldı. Yastık altında doları olanlar acil baksın. Dolar/TL bugün kaç lira? Dolar ne kadar? İşte son dakika dolar kuru 20 Ağustos 2022...

Milyonlarca yatırımcı dolar ne kadar? Dolar kaç TL? Dolar kaç lira oldu? Dolar bugün yükseldi mi? Dolar ne olacak? sorularının yanıtlarını mera ediyor.

İşte son dakika dolar/TL kuru 20 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön