11 / 08 / 2022

Dolar fırtınaya kapıldı! 18 TL'yi gören dolar bugün ne kadar? Hemen bakın! 6 Ağustos 2022 Dolar kuru...

Dolar fırtınaya kapıldı! 18 TL'yi gören dolar bugün ne kadar? Hemen bakın! 6 Ağustos 2022 Dolar kuru...

Dolarda son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından izleniyor. Zincirini kıran doları görünce şoke olacaksınız! Dolar bugün kaç lira? Dolar ne kadar? Dolar düştü mü, yükseldi mi? İşte 6 Ağustos 2022 güncel son dakika dolar kuru...Dolarda son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından izleniyor. Uzun bir süre 17 TL zincirini kırmaya çalışan dolar, Kapalıçarşı'da 18 Türk Lirası'nı görmüştü.

6 Ağustos 2022 Dolar - TL kuru ise yatırımcıların ve vatandaşların merak ettiği konular arasında yer alıyor.

İktidar 66 milyar doları nerede buhar etti? Ekonomi dünyası bunu konuşuyor

Dolar ve Euro'nun 2002 yılının ardından ilk kez eşitlenmesiyle beraber piyasalarda dalgalı bir seyir yaşanmaya başlamıştı. 

6 Ağustos 2022'de yaşanan Dolar/TL'deki son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamlarının duyurulmasının ardından dolar hareketlendi.  Açıklanan rakamların ardından piyasalarda hareketlilik yaşanmaya başladı.

Peki, dolar düştü mü, yükseldi mi? 1 dolar kaç TL? Bugün dolar kuru ne kadar oldu? 6 Ağustos 2022 dolar kaç TL? Güncel dolar kuru ne kadar? Dolar bozdurulmalı mı? İşte 6 Ağustos 2022 güncel son dakika dolar kuru...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.