12 / 08 / 2022

Dolar kurunda bomba! Gümbür gümbür gelen dolar 17 TL'yi geçti! İşte son dakika dolar kuru!

Dolar kurunda bomba! Gümbür gümbür gelen dolar 17 TL'yi geçti! İşte son dakika dolar kuru!

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan dolar kuru gümbür gümbür geliyor. Peki dolar kurunda son durum ne? İşte 8 Haziran 2022 güncel dolar kuru...Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan dolar kuru 20 Aralık tarihi sonrasında en yüksek seviyelere ulaştı.

Açıklanan resmi rakamlara göre, gram altın bugün 1.000 TL'yi geçerken, dolar da 6 ay sonra bir ilki gerçekltirdi ve 17 TL seviyelerine ulaştı. 

Dolar kurunda bomba! Gümbür gümbür gelen dolar 17 TL yi geçti! İşte son dakika dolar kuru!

Peki güncel dolar kuru ne kadar? Dolar bugün ne kadar? İşte 8 Haziran 2022 dolar kuru...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.