05 / 02 / 2023

Dolar'da fırtınaya sayılı gün! Analistler teker teker uyardı! Yer yerinden oynayacak! Hemen bakın, sonra pişman olmayın!

Dolar'da fırtınaya sayılı gün! Analistler teker teker uyardı! Yer yerinden oynayacak! Hemen bakın, sonra pişman olmayın!

Analistler, dolarda fırtınanın çok yaklaştığını açıkladı! ABD enflasyon verilerinin açıklanması ile yükselişe geçen dolar, o tarihte kıyameti koparacak! Analistler teker teker uyardı! Hemen bakın, sonra pişman olmayın! İşte dolarda fırtınanın kopacağı o tarih...DOLAR 7 GÜN SONRA BU KADAR OLACAK!

Amerikan Merkez Bankası FED'in 20-21 Eylül tarihlerinde açıklayacağı faiz kararı ile dolarda kartlar yeniden dağıtılacak. Para piyasaları uzmanları FED'in 20-21 Eylül'de 75 baz puanlık faiz arttırma olasılığının oldukça fazla olduğunu söylemeden geçmedi.

Analistler, bu olasılığın gerçekleşmesi durumunda Amerikan Doları'na dönük yatırım talebinin artmaya yatkın olacağını bildirdi.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön