26 / 03 / 2023

Dolarda tehlike çanları! Selçuk Geçer'den tansiyon çıkartan tahmin

Dolarda tehlike çanları! Selçuk Geçer'den tansiyon çıkartan tahmin

Yaptığı her tahminle dikkatleri üzerine çeken Selçuk Geçer, sosyal medya hesabından korkutan bir değerlendirmede bulundu. Dolar kuru hakkında ciddi uyarılarda bulunan Geçer, kur krizine vurgu yaptı. İşte detaylar...SELÇUK GEÇER'DEN KORKUTAN PAYLAŞIM
Dolar kuru 19 liraya dayanırken diğer para birimleri ise hızla değer kaybetmeye başladı. FED'in aldığı faiz kararları sonrası ise piyasalarda dengeler değişti. Yüksek tahminleriyle bilinen Selçuk Geçer ise dikkat çeken uyarılarda bulundu.

"KRİZ KAPIDA" UYARISI
Geçer, "ABD enflasyon yüzde 8.2 ile yine beklentilerin üzerinde. Bizimkiler daha #faiz indirsin... Söylemedi demeyin dolar ve kur krizi kapıda !!!" paylaşımını yaptı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön