DoubleTree by Hilton Avcılar ışıklandırması görsel şölen sunuyor!

DoubleTree by Hilton Avcılar ışıklandırması görsel şölen sunuyor!

Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın da en yüksek tam çelik binası olarak yapı ve turizm sektöründe ilgi uyandıran DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar hizmete açıldıAçılışına 9 gün kala oda ışıklarıyla “geri sayım” gerçekleştirmeye başlayan ve görsel bir performans sergileyen otel, bu çalışmasıyla da ilgi topladı.


SONKAR Otomotiv’in turizm alanındaki ilk yatırımı olan DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar’ın açılışı için gerçekleştirilen “geri sayım” çalışması ilgi gördü. 14 Aralık Cuma günü hizmete açılan otelin dış cephesinde de dikkat çekici görsel bir çalışmaya imza atıldı. Avrupa’nın en yüksek tam çelik binası olan DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar, merak ve heyecanla beklenen açılışına kaç gün kaldığını otel odalarının ışıklarıyla duyurdu.  

Açılışına 9 gün kala geri sayım düğmesine basan 110 metre yüksekliğindeki otelin ön cephesinde yer alan odaların ışıkları, açılışa kalan gün sayısını gösterecek şekilde düzenlendi. Bu görsel şölen Avcılar-Beylikdüzü E-5 güzergahından net olarak izlenebildi.