DoubleTree by Hilton

DoubleTree by Hilton

DoubleTree by Hilton Çanakkale ve Eskişehir'de açılıyor. Hilton Worldwide, üst sınıf segmentindeki DoubleTree by Hilton markasının Türkiye'deki portföyünü genişletme kararı aldı. Çanakkale ve Eskişehir’de iki DoubleTree by Hilton oteli açılacak.

DoubleTree by Hilton İstanbul çalışanları Kadıköy'de sahil temizliği yaptı!

Çevre bilincini Yeşil Yıldız Sertifikası ile belgeleyen DoubleTree by Hilton İstanbul Moda çalışanları, çevrenin korunması ve sürdürülebilirliğin sağlanması doğrultusunda bu yıl üçüncü kez Kadıköy sahil şeridinde pet şişe ve çöp topladı.

Haluk Bilgili DoubleTree by Hilton Malatya'nın Genel Müdürü oldu!

Malatya' nın merkezinde konumlanan ve 202 odası ile mayıs ayında açılması planlanan tam hizmet oteli DoubleTree by Hilton Malatya' nın Genel Müdürlüğü'ne Haluk Bilgili atandı...

DoubleTree by Hilton Kuşadası kapılarını açtı!

Ege Bölgesi’nin ilk DoubleTree by Hilton oteli olma özelliğini taşıyan DoubleTree by Hilton Kuşadası bugün kapılarını açtı

Hilton Worldwide bu yıl Malatya ve Kuşadası'nda otel açacak!

Hilton Worldwide bu yıl içerisinde Malatya ve Kuşadası'nda da otel açmayı planlıyor. Şirketin otel sayısı böylece 7'ye ulaşacak.

DoubleTree by Hilton, Avrupa'nın en yüksek çelik binası!

Avcılar'da hizmete açılan Doubletree by Hilton, Avrupa'nın en yüksek çelik binası olma özelliği taşıyor...

DoubleTree by Hilton Avcılar ışıklandırması görsel şölen sunuyor!

Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın da en yüksek tam çelik binası olarak yapı ve turizm sektöründe ilgi uyandıran DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar hizmete açıldı

DoubleTree by Hilton İstanbul, Avcılar'da hizmete açıldı!

2683 ton çelik kullanılarak yapılan, Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın en yüksek tam çelik binası, DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar hizmete açıldı

DoubleTree by Hilton İstanbul 14 Aralık'ta açılıyor!

Avcılar DoubleTree by Hilton 14 Aralık Cuma günü düzenlecek olan tanıtım kokteyliyle açılıyor

Hilton, DoubleTree’yle Kuşadası’na da girdi, 13 otel daha planladı!

ABD’li otel zinciri Hilton, bünyesindeki DoubleTree by Hilton markasıyla Kuşadası’na giriyor

Hilton Worldwide Türkiye’de dört yeni otel için anlaşma imzaladı!

Hilton Worldwide, stratejik bir pazar olarak konumlandığı Türkiye’deki yatırım planlarını açıkladı

Hilton'dan 3 yeni Hampton by Hilton tesisi!

Türkiye'deki portföyüne üç yeni Hampton by Hilton tesisi ekleyen Hilton (NYSE: HLT), bu yılki çarpıcı büyümesine devam ediyor.

Doubletree by Hilton Ankara Downtown markası için sözleşme imzalandı!

Yeni Gimat GYO'nun sahibi olduğu otelin Doubletree by Hilton Ankara Downtown markasıyla işletilmesi için Sinerji AVM ve Otel Yönetimi A.Ş. ile Hilton Worldwide Management Limited arasında franchise sözleşmesi imzalandı. Şirketin kefalet vermesi talep edildi.  

Sultanahmet Soğuk Çeşme Sokak ve Yeşil Ev’de Hilton imzası!

Hilton, Türkiye’deki ilk Curio Collection otelini Sultanahmet’te hizmete açtı. Proje, Hagia Sofia Mansions - Curio Collection by Hilton adıyla Dorak Holding tarafından yapıldı...

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Açıldı

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te misafirlerini ağırlamak üzere kapılarını açtı. Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton, Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini teşkil eden konaklarda misafirlerini zamanda yolculuğa çıkarıyor.

DoubleTree by Hilton Adana açıldı!

Hilton zincirinin Türkiye'de bulunan yeni oteli DoubleTree by Hilton Adana hizmete açıldı.Otelin iki süit olmak üzere 100 odası bulunuyor.

Sultanahmet Soğuk Çeşme’de konaklar otel oldu!

Dorak Holding, Sultanahmet’te büyük bir projeye imza attı. Soğuk Çeşme Sokağı’ndaki konakların işletim hakkını Turing’den alan holding, otel zinciri Hilton ile iş birliğine giderek tesisi Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton markası ile hizmete açtı...

Hilton ve Alshaya Group, 70 Hampton by Hilton Oteli için el sıkıştı!

Hilton ve Alshaya Group, toplam 9 ülkede 70 Hampton by Hilton Oteli'nin lansmanı ve geliştirilmesi için iş birliği yaptıklarını açıkladı.

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe kapılarını açıyor!

Türkiye’de en uzun süreli konaklama hizmeti sunan Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Esentepe’de 27 Haziran 2019 tarihinde açıyor. 

Çanakkale Hilton Otel'in inşaatı durdu!

Hilton’un Çanakkale’de inşasına başladığı oteli Double Tree by Hilton'un inşaatı durdu. 

The LCP Group Amerika'da yatırım fırsatı sunuyor!

Ünlü gayrimenkul yatırım şirketi The LCP Group, Amerika’da yatırım ve kazanç fırsatı sağlıyor. Florida’nın uzay sahili olarak bilinen Melbourne’un şehir merkezindeki ilk butik oteli olacak Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u Türk yatırımcılara tanıttı. 

Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery açıldı!

Hilton’un, tüm dünyadaki ortak değer markası Hampton by Hilton, sınırlarını genişletmeye devam ediyor. 254 odalı Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery, Berlin'in Mercedes Platz bölgesinin kalbinde yer alıyor...

Hilton'dan dört yeni otel geliyor!

Hilton, DoubleTree by Hilton ve Hampton by Hilton markaları altında Türkiye'de dört yeni otel açmayı planlıyor.

Turyap Gül İnşaat açık artırma ihalesi 2018!

Gül İnşaat, Turyap aracılığı ile 212 gayrimenkulünü açık artırmayla satışa çıkarıyor. Açık artırma 6 Şubat Salı günü saat 12:00'de Double Tree By Hilton'da yapılacak..

DoubleTree by Hilton Haberi

DoubleTree by Hilton

Double Tree by Hilton Çanakkale ve Double Tree by Hilton Eskişehir otelleri, Hilton Worldwide ile Immotrust Gayrimenkul ve Alt Yapı Geliştirme Yatırım A.Ş arasında imzalanan franchise anlaşmasını takiben, 2017 de hizmete alınacak. Halihazırda, İstanbul, İzmir ve Kapadokya dahil olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yedi DoubleTree by Hilton oteli faaliyet gösteriyor.


Hilton Worldwide Avrupa ve Afrika Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon şöyle konuştu: "Yaygınlaşan sanayileşme ve artan milli geliri ile sürdürülebilir şekilde büyüyen Türkiye, gelişen bölgesel iş merkezleri ve alt yapı yatırımları ile birlikte iş seyahati sıklığını da arttırıyor.


60 yıldır varlığımızı sürdürdüğümüz Türkiye’nin pek çok şehrinde ve bölgesinde hem üst hem orta sınıf markalarımıza ait oteller açmaya devam ediyoruz. Bu iki yeni otelimizle Avrupa'daki DoubleTree by Hilton portföyümüzü genişletmekten...