Düşler Vadisi Riva satışta!

Düşler Vadisi Riva satışta! Düşler Vadisi Riva satışta!

Firma: Yılmaz İnşaat

Proje: Düşler Vadisi

Yılmaz İnşaat imzası ile Galatasaray Riva arsası üzerinde hayata geçirilen ve henüz lansmanı yapılmayan Düşler Vadisi Riva satışa çıktı.Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle ve Yılmaz İnşaat imzası ile  Beykoz-Riva'da hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva projesi bugün satışa çıktı. Düşler Vadisi Riva projesinin henüz lansmanı yapılmadı. 

"Tüm düşlerin bir vadiye sığar mı?" sloganı ile tanıtılan Düşler Vadisi Riva projesi etaplar halinde inşa edilecek. Dev proje Galatasaray Spor Kulübü'nün Riva'daki arazisi üzerinde hayata geçiriliyor. 

İlk etabında yaklaşık 500 adet villanın yer alacağı Düşler Vadisi Riva projesinde villaların alanları 150 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor. Projede yer alan her villa için özel bahçe alanları tasarlanıyor. 

Yılmaz İnşaat Düşler Vadisi projesindeki konutların tipleri 2+1, 3+1, 4+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 ve 6+2 olarak tasarlandı. İlk etabın 3 yılda tamamlanacağı projenin tamamı 6 yılda teslim edilecek. Projede otopark alanı, ticaret ve sosyal tesis alanı, okul alanı ve cami alanı yer alacak. 

Düşler Vadisi Riva projesinin 3202 parselde yer aşan 509 adet konut için yapı ruhsatı 14 Eylül 2018 tarihinde alındı. Proje Ant Yapı tarafından inşa edilen Antriva projesine komşu konumda yer alıyor. 

Düşler Vadisi Riva görselleri

Düşler Vadisi Riva villa planları


Tel: 444 68 01
Web: http://www.duslervadisiriva.com/


projeye sor