Düşler Vadisi’nin örnek villaları ziyarete açıldı!

Düşler Vadisi’nin örnek villaları ziyarete açıldı! Düşler Vadisi’nin örnek villaları ziyarete açıldı!

Emlak Konut GYO tarafından Yılmaz İnşaat’ın Riva’da inşasına devam edilen Düşler Vadisi projesinin örnek villaları tanıtıldı. Düşler Vadisi’nin örnek villaları yatırımcıların beğenisine sunuldu.Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul’un eşsiz bölgeleri arasında bulunan Riva’da hayata geçirilen Düşler Vadisi, Riva Deresi ve Karadeniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor.

Galatasaray Spor Kulübünün Riva’daki arazisi üzerinde hayata geçirilen projede 152 metrekareden 396 metrekareye kadar değişen villa seçenekleri bulunuyor. Her ihtiyaca ve zevke hitap edecek şekilde inşa edilen villaların fiyatları ise 1 milyon 100 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Doğa ile iç içe bir yaşam sunacak Düşler Vadisi’nin ilk etabında 509 villa bulunacak. Proje, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve zengin peyzaj alanlarıyla Riva’nın yenilenen çehresinde örnek taşıyacak.

YILMAZ: “KONUT ALICILARINI ÖRNEK VİLLALARIMIZI GÖRMEYE DAVET EDİYORUM”

Düşler Vadisi’ni vizyoner yatırım anlayışıyla ürettiklerini söyleyen Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz,” Türkiye’nin sembol projesi olarak konumlandırdığımız Düşler Vadisi’nde örnek villalarımızı ziyarete açarken, projede inşa çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiğimiz Düşler Vadisi, tarihi ve yeşil dokusuyla İstanbul’un bakir alanlarından Riva’da konumlanıyor ve oksijen deposu özelliği taşıyor. Riva’nın doğal yapısını korunarak tasarladığımız villaları 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuyoruz. Bu projemizle konut alıcılarına daire fiyatına villa sahibi olma fırsatı da sunmuş oluyoruz. Doğa ile iç içe yaşamayı seven, gürültüden uzak, zinde bir hayatı tercih eden ziyaretçilerimizi çok beğenecekleri Düşler Vadisi’nin örnek villalarını görmeye davet ediyorum” diye konuştu. 

www.duslervadisiriva.com/