Ece Erken mimar Jale Barahya'ya ateş püskürdü!

Ece Erken mimar Jale Barahya'ya ateş püskürdü!Sunucu Ece Erken evini dekore eden ve kendisini dolandırdığını iddia ettiği mimar Jale Barahya'ya adeta ateş püskürdü


Posta gazetesinde yer alan habere göre, sunucu Ece Erken, kendisine sürekli dava açtığını iddia ettiği iç mimar Jale Barahya'ya adeta ateş püskürdü. Erken, "Bıktım bu kadından. Sürekli bana dava açıyor, magazine çıkmak için her şeyi yapıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış." dedi.

NE OLMUŞTU?


Sunucu Ece Erken, evinin dekorasyonunu yapan mimar komşusu Jale Barahya hakkında sosyal medya hesabından 'Ben dolandırıldım, siz dolandırılmayın' diye paylaşım yaptı. Mimarın şikayeti sonrasında Erken hakkında dava açıldı. İddialara göre, mimar Barahya ile Ece Erken, Ortaköy'de komşuydu. Ece Erken, Jale Barahya'nın evini çok beğenince kendi evinin dekorasyonu için Barahya'ya ait Arta İç Mimarlık şirketiyle bir anlaşma yaptı. Ancak sunucu Erken, dekorasyon ücretini ödemedi. Mimar Jale Barahya da, ona alacak davası açtı. Mahkeme 25 Nisan 2017 tarihli kararında Barahya'yı haklı buldu ve Erken'in 145 bin 464 lira ödemesine karar verdi.