Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin metrekaresi 8 bin TL!

Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin metrekaresi 8 bin TL!

Başkan Hüseyin Aslan, Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin maketi bile yapılmadan yatırımcılarına yüzde 15-20 kar ettirdiğini dile getirdiBaşkan Hüseyin Aslan, Ege-Koop  İzmir  Körfez Evleri Projesi'nin maketi bile yapılmadan yatırımcılarına yüzde 15-20 kar ettirdiğini dile getirdi Ege-Koop, 32. Kuruluş yılında, 13.Onur projesi EgeKoop îzmir Körfezi Evleri Projesi'ni yatırımcılara sundu. 


Zemin katının dahi denizle kucaklaştığı, çevresi ormanla kaplı projenin 1.etabında son daireler de sahiplerini buluyor. 


2,5 YIL HEDEFİ 


Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, metrekaresi 8-9 bin liraya satılan pek çok konut projesine göre "mimarisi özel ve konut kalitesi daha yüksek olacak" dediği projenin, daha maket aşamasında bile yatırımcısına yüzde 15-20 kazandırdığını belirtti. 


Aslan "Ege-Koop îzmir Körfezi Evleri bittiğinde yatıHüseyjnffislan, {Draje hakllmtiabilgityerdi rımcısma en az yüzde 40-50 kazandıracak en iyi yatırım aracı" dedi. 


Aslan, "Projemiz, teknik çalışmaları tamamlanma aşamasındaki kentin yeni mücevheri. 2 ay içerisinde inşaatlarına başlamayı öngördüğümüz projeden ev alanlar ne kadar avantaj elde ettiklerini, başka projelerle mukayese ettiklerinde, kalite ve kazançları yönünden kısa sürede anlayacaklar" dedi. 


Aslan, Ege-Koop îzmir Körfezi Evleri Projesi'nde 1. etapta sınırlı sayıda konut kaldığını ve yatırımını konuttan / yana yapmak isteyenlerin, ekonomik şartların belirsizliğinde sağlam yatırım rotası olarak Ege-Koop projelerini tercih etmesinin önemine vurgu yaptı. Aslan, şöyle konuştu: "Ege-Koop'un geçmişi geleceğine kefildir. Ege-Koop'a özel avantajlar yatırımcıları bekliyor. Projemizi 2-2,5 yılda tamamlayı hedefliyoruz" ifadesini kullandı. 


Habertürk Egeli