Ege Seramik, İSO 500'de yerini aldı!

Ege Seramik, İSO 500'de yerini aldı!ISO 500 listesi bugün açıklandı. Türk seramik sektörününe yön veren Ege Seramik, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’nun belirlendiği listede geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda yerini aldı.


İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 325.000 metrekarelik tesislerinde üretimini gerçekleştiren Türk seramik sektörününe yön veren Ege Seramik, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’nun belirlendiği listede geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda yerini aldı. 


ISO 500 listesinin açıklanmasıyla ilgili görüşlerini aktaran Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat elde edilen başarı ile ilgili; ‘’ ISO 500 listesi hem sanayiciler hem de firmalar için büyük önem taşımaktadır. 2013 yılı net üretimden satışlara göre yapılan sıralamada yer almamız bizi gururlandırdı. Ege Seramik olarak kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle hem sektörümüze hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlerleyen dönemlerde yapacağımız modernizasyon yatırımları ile katma değerli üretimlerimizi arttırarak, hedeflerimize ulaşmaya devam edeceğiz.’’ dedi.