Ekrem Yüce: Pamukova’yı yeniden imar edeceğiz!

Ekrem Yüce: Pamukova’yı yeniden imar edeceğiz! Ekrem Yüce: Pamukova’yı yeniden imar edeceğiz!

Pamukova Belediye Başkanı Adayı Ekrem Yüce, Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Yüce, ''Pamukova’yı yeniden imar edeceğiz'' diye konuştu.


Pamukova’da Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “31 Mart seçimlerinde milletimize hizmet için aday olduk. İnşallah Pamukova’yı hep birlikte yeniden imar edeceğiz. Otopark ile Sakarya Nehri kenarında yeni bir rekreasyon alanını hayata geçireceğiz. Bugün adaylarımızın nişan günü, inşallah düğünü 31 Mart’ta yapacağız” dedi. 

Ada Yorum Gazetesi'nde yer alan habere göre, Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ise davaya sahip çıkarak çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Pamukova’da gerçekleştirilen Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in katıldığı programda AK Parti ve MHP İlçe Teşkil katıldı.

Yüksek oy oranı

AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, “31 Mart seçimleri Pamukovamıza ve Sakaryamıza hayırlı olsun. Büyükşehir Belediyesi’nde Ekrem Yüce’ye, Pamukova’da da Cevat Keser’e en yüksek oyu sunacağız” derken; MHP Pamukova İlçe Başkanı Arif Çakıl, “Bugün Sakarya’da bir ilk, ittifakımızın kutlu günüdür. Cumhur İttifakı’na yakışır bir şekilde çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Pamukova’ya hizmetler artacaktır

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ise “Hep sizlerle birlikte olan bir kardeşinizim. 31 Mart seçimlerinin hem hizmetlerin devamı hem de ülkemizin bekası için çok önemli olduğunu ifade ediyorum. Pamukova’da çok iyi hizmetler gördük. Ekrem Yüce ile birlikte bu hizmetlerimiz daha da artacaktır. Seçimlerden başarılı bir şekilde ayrıldığımızda hizmetlerin devamını da sağlamış olacağız. Yeni dönemde ilçemize değer katacak projeleri hayata geçireceğiz” açıklamasında bulundu.

Pamukova’dan rekor bekliyoruz

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Bu heyecan ve coşku seçimlerde başarılı olacağız. Aday tanıtım toplantılarımızda karşılaştığımız tablo bizim sandıklardan zaferle çıkacağımızı gösteriyor. Biz Pamukova’da kazanmayı değil, en yüksek oyu alarak kazanmanın derdindeyiz. İnşallah ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara hep birlikte dur diyeceğiz. İlçemizden rekor oy bekliyoruz. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın” ifadelerini kullandı.

Güçlü ve büyük Türkiye’nin şahlanma dönemi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, “31 Mart seçimlerinde milletimize hizmet için aday olduk. İnşallah Pamukova’yı hep birlikte yeniden imar edeceğiz. Otopark ile Sakarya Nehri kenarında yeni bir rekreasyon alanını hayata geçireceğiz. İlk günden bu yana sahadayız. Her gittiğim yerde karşılaştığım coşkudan büyük heyecan duyuyorum. Bugün adaylarımızın nişan günü, inşallah düğünü 31 Mart’ta yapacağız. İnşallah 31 Mart seçimleri güçlü ve büyük Türkiye’nin şahlanma dönemi olacak. Teşkilatımızın tüm üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Davamız için çok çalışacağız

Davanın önemi ile ilgili konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Güçlü iktidarımız ile ülkemiz her alanda büyük gelişmeler yaşadı. Davasına sahip çıkan bir anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Aday gösterilmeyince trenden inenlerle bizim işimiz olmaz. Dava adamı belirlenen adaya saygı göstermeyi, destek olmayı gerektirir. Beka sorunumuzun olduğu dönemde davamız için elimizden geleni yapacak, çok çalışacağız” dedi.