Elazığ Rızaiye ve Karşıyaka Mahallesinde temizlik çalışmaları sürüyor!

Elazığ Rızaiye ve Karşıyaka Mahallesinde temizlik çalışmaları sürüyor! Elazığ Rızaiye ve Karşıyaka Mahallesinde temizlik çalışmaları sürüyor!

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin farklı mahallelerindeki temizlik çalışmaları sürüyor. Son olarak Rızaiye ve Karşıyaka Mahallesi evsel atıklar ile inşaat atıkları baştan aşağı temizlendi...

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin farklı mahallelerindeki temizlik çalışmaları sürüyor. Son olarak Rızaiye ve Karşıyaka Mahallesi baştan aşağı temizlenirken, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı İmam Eğbey, bugüne kadar görmedikleri bir temizlik çalışmasına mahallelerinde şahit olduklarını belirtti. Mahalle içerisinde bulunan evsel atıklar ile inşaat atıklarının yanı sıra. çirkin görünüm arz eden moloz ve benzeri maddeler, çok sayıda iş makinesi ve personel tarafından temizlenirken, mahalle sakinleri de duymuş oldukları memnuniyeti dile getirdi. Karşıyaka Mahallesi Muhtarı İmam Eğbey, "Mahallemizin baştan aşağı temizliği yapıldı. Bugün pek şansımız yoktu, çünkü hava şartlan olumsuzdu ve yağmur yağdı. Yağmura rağmen temizlik görevlileri bir tek çöp mahallemizde bırakmadılar. Mahallemiz tertemiz oldu ve umarım tüm mahalleler böyle olur. Mahalle sakinlerinden de ricam mahallemizi daha temiz tutmalarıdır" dedi. 


Günboyu Gazetesi