28 / 11 / 2022

Elinde dolar olanlar hemen bakın! Dolar yönünü belli etti mi? Son dakika dolar gelişmesi

Elinde dolar olanlar hemen bakın! Dolar yönünü belli etti mi? Son dakika dolar gelişmesi

Dolar/TL kurundaki son dakika gelişmeleri yatırımcılar ve dolar almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor. Elinde dolar olanlar hemen bakın! Dolar/TL bugün ne kadar oldu? İşte son dakika dolar gelişmesi...ELİNDE DOLARI OLANLAR HEMEN BAKIN...

Bugün dolar/TL ne kadar? Dolar kça lira oldu? Dolar kaç TL? sorularının yanıtları araştırılıyor.

Elinde doları olanlar dolarlarını ne yapmalı? Dolar bozduralım mı satalım mı? İşte son dakika dolar gelişmesi 15 Ağustos 2022..

Dolar/TL dün uluslararası piyasalarda  17 lira 93 kuruş, satış fiyatı 18 lira 1 kuruş olarak işlem gördü.
Bugün ise dolar/TL, Alış fiyatı 17,97 TL, satış fiyatı ise 18,01 TL bandından değerleniyor. 

Bu hafta piyasaların yakından takip edeceği ve yatırımcıların odağında  Fed'in toplantı tutanakları ile Merkez Bankası'nın faiz kararı yer alacak. 

Selçuk Geçer'den doların gidişatına ilişkin tarihi uyarı! 70 TL'yi görebilir

Dolar bugün ne kadar? 14 Ağustos 2022 dolar kaç TL? İşte dolarda son durum!

Dolarınızı hiç beklemeden satın! Piyasa Kahini İslam Memiş bombayı patlattı! Elimizdeki dolarları neden satmalıyız?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön