16 / 08 / 2022

Emekli bayram ikramiye ödemeleri başladı! Kimin maaşını ne zaman alacağı belli oldu

Emekli bayram ikramiye ödemeleri başladı! Kimin maaşını ne zaman alacağı belli oldu

Emekli Bayram İkramiyelerinin ne zaman hesaplara yatacağı açıklandı. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı bayram öncesinde ödenen emekli bayram ikramiyesinin Kurban Bayramı öncesinde hesaplara aktarılacağı açıklandı. İşte emeklilerin ikramiyelerini alabileceği tarihler..Kurban Bayramı 2022 emekli bayram ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatırılacak, emekli bayram ikramiyelerine zam yapıldı mı, Ramazan Bayramı'nda zam yapılacağı beklentisi oluşan ancak son anda yapılan müdahaleyle artış yapılmayan emekli bayram ikramiyesinin banka hesaplarına yatırılacağı ödeme takvimi belli oldu. 

Herkesin merakla beklediği haberi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı açıkladı.  2022 yılı Kurban Bayramı emekli bayram ikramiyelerinin bayramdan önce 2 Temmuz Cumartesi ile 7 Temmuz Perşembe tarihleri arasında hesaplara yatırılacağı bildirildi.

Emekli bayram ödemeleri bugün tibarıyla başladı önümüzdeki hafta Perşembe gününe kadar sürecek. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ödeme takvimine göre; 

SSK emeklileri 5 Temmuz Salı ile 6 Temmuz Çarşamba

Bağ-Kur emeklileri 7 Temmuz Perşembe, 

Emekli Sandığı'ndan maaş alanlar ise Kurban Bayramı ikramiyelerini ise 2 Temmuz Cumartesi (bugün) ile 5 Temmuz Salı tarihleri arasında bankalara yattığını görecek.
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.