06 / 12 / 2022

Emekli promosyonlarına depdev zam yapacaklar! Tüm gözler Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank'ta

Emekli promosyonlarına depdev zam yapacaklar! Tüm gözler Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank'ta

Vatandaşlar emekli promosyonu konusunda kamu bankalarından dev bir zam bekliyor. Şu anda tüm gözler kamu bankalarına çevrilmiş durumda.



Ülkemizde yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar da gözlerini maaş zamlarına çevirdi. Memurlar, asgari ücretliler ve emekli vatandaşlar yeni yılda asgari ücrete veya kendi maaşlarına nasıl bir zam yapılacağının merak içerisine girdi. 

BİR DE KAMU BANKALARINDAKİ PROMOSYON MESELESİ VAR

Tüm bunlara ek olarak bir de kamu bankalarındaki promosyon meselesi mevcut. Bankaların emekli promosyon yarışlarına girmeyen ve olayları geriden izlemeyi tercih eden kamu bankalarının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla emekli promosyonlarına dev bir zam yapması bekleniyor. 
 




Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön