29 / 09 / 2022

Emekli promosyonunda yarış kızıştı! Bankalar musluklarını açtı, rakamlar 8.250 TL'ye dayandı! Ziraat, TEB, ING, Garanti

Emekli promosyonunda yarış kızıştı! Bankalar musluklarını açtı, rakamlar 8.250 TL'ye dayandı! Ziraat, TEB, ING, Garanti

Emekliler 8.250 lira promosyon kazanacak! Bazı bankaların emekli promosyon ücretleri güncellendi. Peki emekli promosyonu ne kadar? 2022 en çok promosyon veren banka, en yüksek promosyon veren banka hangisi? İşte detaylar...Emekliye banka promosyonu verilmesine yönelik bankaların yarışı sürüyor. Özel ve kamu bankaları tarafından 3 yıl kalma sözü veren emekli vatandaşlara maaşa göre belirli miktarda promosyon ödemesi yapılıyor. Milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiren promosyon miktarları güncellendi. 2022'nin ikinci yarısında promosyon tutarlarının ne kadar olduğu merakla araştırılıyor. Peki, bankaların emekli promosyon ücretleri 2022 ne kadar oldu? 2022 en yüksek promosyon veren bankalar hangileri? İşte  detayları...

Emekli promosyonunda yarış kızıştı! Bankalar musluklarını açtı, rakamlar 8.250 TL ye dayandı! Ziraat, TEB, ING, Garanti

BANKALARIN PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR?

Bankalar son zamanlarda müşterilerini kaybetmemek için promosyon ödemelerini arttırmaya başladı. Emekliler toplamda 8 bin 250 liraya varan promosyon kazanma fırsatını yakalıyor. İşte bankaların 2022 emekli promosyon ücretleri şu şekilde:
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön