27 / 01 / 2023

Emekliler bu habere dikkat! İşte 7 bin 500 TL promosyon kazanma fırsatı!

Emekliler bu habere dikkat! İşte 7 bin 500 TL promosyon kazanma fırsatı!

Akbank'ın başlattığı 7 bin 500 TL'lik promosyon kampanyasına Garanti Bankası'nın ardından Yapı Kredi de dahil oldu.Akbank’ın startını verdiği çılgın promosyon kampanyası Garanti ve Yapıkredi bankalarına da sıçradı.

Akbank ve Garanti Bankası'nın ardından Yapı Kredi de harekete geçerek maaşlarını taşıyan emeklilere 7 bin 500 TL ödeyeceği bilgisini kamuoyu ile paylaştı. 

Bugün itibarıyla yeni emekli olan veya SGK-BAĞKUR-Emekli Sandığı’ndan maaş alanlar Yapı Kredi ile 3 yıl sözleşme imzalamaları halinde 7 bin 500 lira ödeyecek. Banka düne kadar 5 bin lira promosyon veriyordu.

Emekliler bu habere dikkat! İşte 7 bin 500 TL promosyon kazanma fırsatı!

Yapı Kredi 1500 liraya kadar 5 bin 100 lira, 2 bin 499 TL’ye  bin liraya kadar 6 bin 250 lira ve 2 bin 500 lira üstü maaşı olanlara da 7 bin 500 lira verecek.

Yapı Kredi emekli kampanyası bu ayın sonuna kadar sürecek.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön