01 / 10 / 2022

Emlak Konut GYO Antalya Aksu parselinin değeri ne kadar? 

Emlak Konut GYO Antalya Aksu parselinin değeri ne kadar? 

Emlak Konut GYO "Antalya Aksu'da yer alan bir adet taşınmazın Değerleme Raporu'nu KAP'ta yayımladı. Peki Antalya Aksu değeri ne oldu? İşte detaylar...Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Antalya İli, Aksu İlçesinde yer alan 1 adet taşınmaz için hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporunu yayımladı.

Emlak Konut GYO Antalya Aksu parselinin değeri ne kadar? 

Emlak Konut GYO, söz konusu taşınmaz için yayımladığı değerlenme raporuna göre, Değerleme konusu taşınmaz, Antalya ili, Aksu İlçesi, Kemerağzı Mahallesi, 12332 Ada 2 numaralı parselde bulunan boş arsası olarak konumlanıyor. Taşınmaza ulaşım için Lara Turizm Yolu üzerinde barı istikametinde ilerlenirken Orion Avm geçildikten sonra sağa ayrılan yoldan yaklaşık 1 kilometre ilerleniyor. Taşınmaz sola ayrılan sokak üzerinde sağda konumludur. Bölgede yapılaşma düşük seviyede olup, büyük çoğunluğu konut amaçlı kullanılan betonarme yapı tarzında inşa edilmiş 1-2 katlı konut projelerinden oluşmakta ve boş parseller de mevcut bulunuyor. Genel ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabiliyor.

Antalya ili, Aksu İlçesi ve Kemerağzı Mahallesi, 12332 Ada 2 numaralı parselde bulunan "ARSA" nitelikli taşınmaza ait piyasa değerinin tespitine yönelik SPK mevzuatı kapsamında asgari unsurları içeren bu değerleme raporu Emlak Konut GYO tarafınca hazırlandı. Peki Emlak Konut GYO Antalya Aksu pareslinin değeri ne kadar? İşte Emlak Konut GYO KAP açıklaması...
Geri Dön