Emsan'dan bayram kampanyası!

Emsan'dan bayram kampanyası!Birbirinden şık tasarımlarıyla sofra kültürünü sanata dönüştüren Emsan; bayram sofralarınızı da şenlendiriyor. Emsan Stream yemek takımı ve Surf çatal-kaşık-bıçak takımı sadeliği sunan dizaynıyla kalabalık bayram sofralarınıza asalet katıyor...


Kalite ve şıklıktan ödün vermeden oluşturduğu ürünleriyle sofraların vazgeçilmezi olmayı başaran Emsan, Stream Yemek Takımıyla yine dikkatleri üzerine çekiyor. Emsan’ın özel olarak tasarlanmış ürünü Stream yemek takımı; yuvarlak kesimi, ekstra beyazlığı ve üzerindeki ince altın ve siyah çizgi detaylarıyla göz kamaştırıyor. 


Sadelik ve Şıklık Surf Çatal-Kaşık-Bıçak Takımında

Kalabalık bayram sofralarında kıskanılası sofralar yaratmak istiyorsanız Emsan Stream yemek takımını Surf çatal-kaşık-bıçak takımıyla tamamlamalısınız. Sadelik ve şıklığı bir arada sunan Surf çatal-kaşık-bıçak takımı kusursuz tasarımıyla mükemmel sofralar oluşturmak için üretildi.


Hayal ettiğiniz şıklığı sofralarınıza taşıyan Emsan, 86 parçadan oluşan Stream yemek takımı ve 91 parçadan oluşan Emsan Surf çatal-kaşık-bıçak seti kalabalık bayram sofralarınızın da kurtarıcısı olacak.


91 Parça Sandıklı Surf Çatal Kaşık Bıçak 398 TL’den satışa sunulmaktadır. 

86 Parça Stream Yuvarlak Yemek Takımı 576 TL’den satışa sunulmaktadır.